Третім за величиною власником BTC виявився Robinhood

Третім за величиною власником BTC виявився Robinhood

Компанія за три місяці переказала на свою біткоїн-адресу понад $3 млрд у біткоїнах.

Інвестиційно-торговельна платформа Robinhood (HOOD) володіє адресою зі 118 300 ВТС на суму понад $3 млрд, що робить її третім за величиною власником біткоїнів після бірж Binance та Bitfinex. Про це повідомляє CoinDesk.

В останні кілька місяців адреса здобула широку популярність серед користувачів та експертів, які намагалися з'ясувати, хто є його власником.

Станом на понеділок, 28 серпня, компанія Robinhood не давала публічних коментарів з цього приводу.

За даними оглядача блокчейнів Arkham, за три місяці Robinhood переказала на цю адресу близько 118 300 біткоїнів з кількох інших невеликих адрес. Це підтверджує аналітичний портал BitInfoCharts.

Згідно з останньою фінансовою звітністю, виручка Robinhood від операцій з цифровими активами у другому кварталі 2023 року становила $31 млн, що на 18% нижче за аналогічний показник першого кварталу – $38 млн.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Історія з невідомою адресою

Серед оглядачів блокчейну розгорілися обговорення, хто є власником біткоїн-адреси, на яку протягом нетривалого проміжку часу було переказано понад 118 000 BTC.

Деякі користувачі вважають, що це, швидше за все, біржа, що переміщає кошти, інші висунули теорію, що ці активи належать компанії BlackRock. За даними BitInfoCharts, на даний час найбільшими біткоїн-адресами у світі володіють торгові майданчики Binance і Bitfinex, на гаманцях яких зберігаються BTC на $6,4 млрд і $4,3 млрд відповідно. На третьому місці – гаманець, власником якого виявилася компанія Robinhood.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024