Топменеджери масово йдуть з Binance

Топменеджери масово йдуть з Binance

Біржа стає малопривабливим місцем роботи на тлі розслідування, яке проводить Мін'юст США.

Біржа Binance зіткнулася із масовим звільненням топменеджерів. Її покинули директор зі стратегічного розвитку Патрік Хіллман, старший директор з розслідувань Метью Прайс, віцепрезидент з відповідності Стівен Крісті та керівник відділу з Азійсько-Тихоокеанського регіону Леон Фунг. Останнім залишив команду керівник відділу світових продуктів Маюр Камат, повідомляє CoinDesk.

«Ми можемо підтвердити, що Маюр залишив посаду керівника відділу світових продуктів. Ми вдячні йому за допомогу в керівництві Binance під час нашого бурхливого зростання і бажаємо йому всього найкращого», – прокоментували відхід топменеджера представники Binance.

За даними агентства Bloomberg, відхід топменеджерів з компанії, ймовірно, пов'язаний із розслідуванням щодо Binance, яке веде Міністерство юстиції США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Робота у Binance

Згідно з дослідженням, найбільша кількість незадоволених своєю роботою в індустрії цифрових активів припадає на співробітників централізованих бірж Binance та Coinbase.

Менеджмент Binance прокоментував низький рівень задоволення умовами праці та мікрокліматом у команді «жорсткою корпоративною культурою». Однак невідомо, чи вноситимуться будь-які зміни з урахуванням поточної ситуації.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023