Топменеджери масово йдуть з Binance

Топменеджери масово йдуть з Binance

Біржа стає малопривабливим місцем роботи на тлі розслідування, яке проводить Мін'юст США.

Біржа Binance зіткнулася із масовим звільненням топменеджерів. Її покинули директор зі стратегічного розвитку Патрік Хіллман, старший директор з розслідувань Метью Прайс, віцепрезидент з відповідності Стівен Крісті та керівник відділу з Азійсько-Тихоокеанського регіону Леон Фунг. Останнім залишив команду керівник відділу світових продуктів Маюр Камат, повідомляє CoinDesk.

«Ми можемо підтвердити, що Маюр залишив посаду керівника відділу світових продуктів. Ми вдячні йому за допомогу в керівництві Binance під час нашого бурхливого зростання і бажаємо йому всього найкращого», – прокоментували відхід топменеджера представники Binance.

За даними агентства Bloomberg, відхід топменеджерів з компанії, ймовірно, пов'язаний із розслідуванням щодо Binance, яке веде Міністерство юстиції США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Робота у Binance

Згідно з дослідженням, найбільша кількість незадоволених своєю роботою в індустрії цифрових активів припадає на співробітників централізованих бірж Binance та Coinbase.

Менеджмент Binance прокоментував низький рівень задоволення умовами праці та мікрокліматом у команді «жорсткою корпоративною культурою». Однак невідомо, чи вноситимуться будь-які зміни з урахуванням поточної ситуації.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024