Ordinals-стартапи отримають по $100 000

Ordinals-стартапи отримають по $100 000

Інфраструктура Ordinals може трансформуватися швидше та системніше, ніж раніше.

Bitcoin Frontier Fund залучив $6,95 млн для розвитку Біткоїн-компаній, а обрані Ordinals-стартапи отримають інвестиції у розмірі $100 000. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Основну увагу фонд приділятиме інфраструктурним проєктам Ordinals-компаній, таких як Gamma, Xverse та кредитної платформи Liquidium. Проте інноваційні стартапи також зможуть отримати фінансування у разі відповідності критеріям Bitcoin Frontier Fund.

Ordinals – це те, на що ми так довго чекали», – підкреслив провідний інвестор Тревор Оуенс. «Ви завжди хочете побудувати якомога ближче до нативного Біткоїна, і Кейсі [Родармор] змінив правила гри в цій сфері».

Протокол Ordinals запроваджує новий підхід до нумерації сатоші – найменших одиниць біткоїна – дозволяючи записувати довільні дані в «порядкові» сатоші, володіти ними і передавати іншим.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нова модель фінансування

Команда розробників Ordinals, яку очолює Кейсі Родармор, представила некомерційну організацію Open Ordinals Institute, яка спеціалізуватиметься на розвитку протоколу. Як некомерційна організація, Open Ordinals Institute прийматиме пожертви, що забезпечать прозору та стійку модель фінансування.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023