Розробники Ordinals переходять на нову модель фінансування

Розробники Ordinals переходять на нову модель фінансування

Open Ordinals Institute прийматиме пожертвування та забезпечить розвиток проєкту.

Команда розробників Ordinals, яку очолює Кейсі Родармор, представила некомерційну організацію Open Ordinals Institute, яка допоможе з розвитком протоколу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Open Ordinals Institute надаватиме фінансову підтримку розробникам, сприяючи формуванню екосистеми.

Діючи як некомерційна організація, Open Ordinals Institute прийматиме пожертвування, що забезпечить прозору та стійку модель фінансування. Раніше фінансування здійснювалося у приватному порядку та шляхом особистих пожертв, тепер же цей перехід забезпечує нейтральність протоколу та підтримку розробників.

Основний розробник Ordinals компанія Ordinally у своїй заяві підтримала цю ідею, зазначивши, що некомерційна організація являє «найчистіший спосіб» винагороди без шкоди для нейтральності протоколу.

У 2023 році організація розраховує отримати дозвіл Податкового управління США (IRS) на набуття статусу організації, що оподатковується.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оновлення Ordinals

Розробники протоколу Ordinals працюють над оновленням Recursive, яке дозволить перевищити обмеження в 4 МБ простору блоку Біткоїна. Як відомо, будь-який файл можна вписати в ланцюжок, якщо його обсяг не перевищує 4 МБ. З оновленням Recursive з'явиться можливість запускати на блокчейні ігри.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024