Розробники Ordinals переходять на нову модель фінансування

Розробники Ordinals переходять на нову модель фінансування

Open Ordinals Institute прийматиме пожертвування та забезпечить розвиток проєкту.

Команда розробників Ordinals, яку очолює Кейсі Родармор, представила некомерційну організацію Open Ordinals Institute, яка допоможе з розвитком протоколу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Open Ordinals Institute надаватиме фінансову підтримку розробникам, сприяючи формуванню екосистеми.

Діючи як некомерційна організація, Open Ordinals Institute прийматиме пожертвування, що забезпечить прозору та стійку модель фінансування. Раніше фінансування здійснювалося у приватному порядку та шляхом особистих пожертв, тепер же цей перехід забезпечує нейтральність протоколу та підтримку розробників.

Основний розробник Ordinals компанія Ordinally у своїй заяві підтримала цю ідею, зазначивши, що некомерційна організація являє «найчистіший спосіб» винагороди без шкоди для нейтральності протоколу.

У 2023 році організація розраховує отримати дозвіл Податкового управління США (IRS) на набуття статусу організації, що оподатковується.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оновлення Ordinals

Розробники протоколу Ordinals працюють над оновленням Recursive, яке дозволить перевищити обмеження в 4 МБ простору блоку Біткоїна. Як відомо, будь-який файл можна вписати в ланцюжок, якщо його обсяг не перевищує 4 МБ. З оновленням Recursive з'явиться можливість запускати на блокчейні ігри.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024