Розробники Ordinals переходять на нову модель фінансування

Розробники Ordinals переходять на нову модель фінансування

Open Ordinals Institute прийматиме пожертвування та забезпечить розвиток проєкту.

Команда розробників Ordinals, яку очолює Кейсі Родармор, представила некомерційну організацію Open Ordinals Institute, яка допоможе з розвитком протоколу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Open Ordinals Institute надаватиме фінансову підтримку розробникам, сприяючи формуванню екосистеми.

Діючи як некомерційна організація, Open Ordinals Institute прийматиме пожертвування, що забезпечить прозору та стійку модель фінансування. Раніше фінансування здійснювалося у приватному порядку та шляхом особистих пожертв, тепер же цей перехід забезпечує нейтральність протоколу та підтримку розробників.

Основний розробник Ordinals компанія Ordinally у своїй заяві підтримала цю ідею, зазначивши, що некомерційна організація являє «найчистіший спосіб» винагороди без шкоди для нейтральності протоколу.

У 2023 році організація розраховує отримати дозвіл Податкового управління США (IRS) на набуття статусу організації, що оподатковується.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оновлення Ordinals

Розробники протоколу Ordinals працюють над оновленням Recursive, яке дозволить перевищити обмеження в 4 МБ простору блоку Біткоїна. Як відомо, будь-який файл можна вписати в ланцюжок, якщо його обсяг не перевищує 4 МБ. З оновленням Recursive з'явиться можливість запускати на блокчейні ігри.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023