Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

У мережі Біткоїна зросла кількість транзакцій, monobank поки не готовий працювати з BTC, ринок в очікуванні зростання курсу BTC, у США дедалі більше банків працюють з біткоїном, Tether впроваджує Lightning Network, Bitdeer видобуватиме біткоїни в Бутані, прибуток Microstrategy зріс, у Сальвадорі ліцензували Binance.

Впроваджувати біткоїни monobank поки не буде

Український застосунок для інтернет-банкінгу monobank не збирається додавати біткоїн як оплату для своїх послуг, заявив співзасновник програми Михайло Рогальський.

На його думку, НБУ ніколи не дозволить фінустановам вільно проводити операції з біткоїном. Крім того, monobank не працюватиме з високоризиковими активами.

Мережа Біткоїна встановила рекорд за кількістю транзакцій

Мережа Біткоїна 1 травня 2023 року встановила рекорд за кількістю оброблених транзакцій – 682 281 переказ за добу. Перший сплеск активності розпочався у квітні 2023 року. Це стало поворотним моментом, що спричинив послідовне зростання активності.

З моменту свого створення у 2009 році мережа Біткоїна зростала в геометричній прогресії з погляду поширення та технічних досягнень.

«Золотий хрест» натякає на стрімке зростання біткоїна

На ринку біткоїна сформувався технічний патерн «золотий хрест», який утворюється, коли 50-денна ковзна середня перетинає 200-денну.

Бичачий сигнал на ринку сформувався, попри певне зниження курсу BTC в останні тижні. Однак динаміка активу за останні 50 днів виявилася кращою порівняно з 200 днями, що історично передує постійному та стрімкому зростанню BTC у майбутньому.

Великий американський банк тримає $82 млн у BTC

Американський банк SoFi, який обслуговує 6,2 млн клієнтів, тримає $82 млн у біткоїн-резервах.

За останні пів року банк SoFi збільшив свої активи в біткоїнах приблизно вдвічі (з $44 млн до $82 млн). Загальний обсяг цифрових активів на балансі банку досяг $166 млн і також демонструє тенденцію до зростання.

Tether використовуватиме Lightning Network

Емітент стейблкоїнів, компанія Tether, анонсував запуск мобільного застосунку, який підтримує платіжний протокол другого рівня Lightning Network, призначений для масштабування та прискорення транзакцій у мережі Біткоїна.

Продукт буде представлений за підсумками бета-тестування, закінчення якого очікується вже незабаром.

Компанія Джихана Ву побудувала майнінговий центр у Бутані

Сінгапурська компанія Bitdeer Technologies, заснована китайським бізнесменом Джиханом Ву, завершила будівництво майнінгового центру в Бутані й наразі проводить його тестування.

На сьогоднішній день хешрейт компанії становить 7,9 EH/s порівняно з 6,2 EH/s на кінець червня, переважно завдяки прибуттю нових майнінгових пристроїв до Бутану.

Прибуток Microstrategy перевищив $22 млн

Компанія MicroStrategy, що спеціалізується на виробництві програмного забезпечення для бізнес-аналітики, показала прибуток $22,2 млн за підсумками другого кварталу 2023 року.

Станом на другий квартал 2023 року на балансі MicroStrategy зберігається 152 800 BTC, що є найбільшим показником серед усіх публічних компаній. Тому акції компанії зазвичай також сильно корелюють із біткоїном.

У Сальвадорі з'явилася перша ліцензована біткоїн-біржа

Біржа Binance стала першою компанією в Сальвадорі, яка отримала ліцензії постачальника послуг у сфері біткоїна (BSP) від Центрального резервного банку та постачальника послуг у сфері цифрових активів (DASP) від Національної комісії з цифрових активів.

Своєю чергою, Сальвадор став першою країною у світі, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році, і схвалила закон, що регулює випуск інших цифрових активів як державою, так і приватними структурами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024