У Сальвадорі з'явилася перша ліцензована біткоїн-біржа

У Сальвадорі з'явилася перша ліцензована біткоїн-біржа

Тепер Binance зможе розширити спектр пропонованих продуктів та послуг, зокрема варіанти, що відповідають потребам місцевих клієнтів.

Біржа Binance стала першою компанією у Сальвадорі, яка отримала ліцензії постачальника послуг у сфері біткоїна (BSP) від Центрального резервного банку та постачальника послуг у сфері цифрових активів (DASP) від Національної комісії з цифрових активів. Про це повідомляється на офіційному сайті торгового майданчика.

«Ці ліцензії дозволять Binance розширити спектр пропонованих продуктів та послуг, включаючи варіанти, що відповідають потребам наших клієнтів у Сальвадорі. Це також чудова можливість тісно співпрацювати з державними органами, щоб підтримати прийняття криптоактивів у країні, сприяти фінансовій інтеграції та інноваціям, а також забезпечити захист клієнтів», – повідомив генеральний менеджер Binance у Колумбії, Центральній Америці та країнах Карибського басейну Даніель Акоста.

Сальвадор став першою країною у світі, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році, та схвалив закон, що регулює випуск інших цифрових активів як державою, так і приватними структурами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Економіка Сальвадору

Після того як Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом, економіка країни продемонструвала високі темпи зростання. Згідно з ринковими даними, вартість облігацій Сальвадору протягом 2023 року зросла на 62% і зараз торгується на рівні 72 центів.

У січні країна також погасила заборгованість щодо облігацій на суму $800 млн, що, за прогнозами агентства Moody's, було неможливо зробити.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024