У Сальвадорі з'явилася перша ліцензована біткоїн-біржа

У Сальвадорі з'явилася перша ліцензована біткоїн-біржа

Тепер Binance зможе розширити спектр пропонованих продуктів та послуг, зокрема варіанти, що відповідають потребам місцевих клієнтів.

Біржа Binance стала першою компанією у Сальвадорі, яка отримала ліцензії постачальника послуг у сфері біткоїна (BSP) від Центрального резервного банку та постачальника послуг у сфері цифрових активів (DASP) від Національної комісії з цифрових активів. Про це повідомляється на офіційному сайті торгового майданчика.

«Ці ліцензії дозволять Binance розширити спектр пропонованих продуктів та послуг, включаючи варіанти, що відповідають потребам наших клієнтів у Сальвадорі. Це також чудова можливість тісно співпрацювати з державними органами, щоб підтримати прийняття криптоактивів у країні, сприяти фінансовій інтеграції та інноваціям, а також забезпечити захист клієнтів», – повідомив генеральний менеджер Binance у Колумбії, Центральній Америці та країнах Карибського басейну Даніель Акоста.

Сальвадор став першою країною у світі, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році, та схвалив закон, що регулює випуск інших цифрових активів як державою, так і приватними структурами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Економіка Сальвадору

Після того як Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом, економіка країни продемонструвала високі темпи зростання. Згідно з ринковими даними, вартість облігацій Сальвадору протягом 2023 року зросла на 62% і зараз торгується на рівні 72 центів.

У січні країна також погасила заборгованість щодо облігацій на суму $800 млн, що, за прогнозами агентства Moody's, було неможливо зробити.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023