monobank поки не впроваджуватиме біткоїни

monobank поки не впроваджуватиме біткоїни

Співзасновник застосунку Михайло Рогальський вважає BTC високоризиковим активом.

Український застосунок для інтернет-банкінгу monobank не збирається додавати біткоїн як оплату для своїх послуг.

Про це заявив співзасновник програми Михайло Рогальський, передає Forbes.

«Є кілька причин. Одна з головних – біткоїн зараз має дуже погану репутацію у регуляторів як у наших, так і європейських. Отже, оскільки ми маємо основний бізнес, який важливий для нас, ставити його під ризик, працюючи з високоризиковими активами, було б нелогічним», – заявив Рогальський.

Він також зазначив, що зараз питання цифрових валют в Україні не є «безпечним». Єдиною перевагою їх перед фіатом Рогальський назвав можливість обходити контроль з боку регуляторів.

На його думку, Національний банк України (НБУ) ніколи не дозволить фінустановам вільно проводити операції з біткоїном, «оскільки історично так склалося, що Нацбанк регулює валютний ринок».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Топменеджери monobank і біткоїни

Попри таку категоричність з боку Михайла Рогальського щодо BTC, його колега Олег Гороховський виявився власником біткоїнів. Останній також зізнався, що розцінює цей цифровий актив як сучасний інструмент.

Розмірковуючи про майбутнє біткоїна і криптовалют, Гороховський зізнався, що він не має якихось чітких прогнозів і все впирається в регулювання.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024