monobank поки не впроваджуватиме біткоїни

monobank поки не впроваджуватиме біткоїни

Співзасновник застосунку Михайло Рогальський вважає BTC високоризиковим активом.

Український застосунок для інтернет-банкінгу monobank не збирається додавати біткоїн як оплату для своїх послуг.

Про це заявив співзасновник програми Михайло Рогальський, передає Forbes.

«Є кілька причин. Одна з головних – біткоїн зараз має дуже погану репутацію у регуляторів як у наших, так і європейських. Отже, оскільки ми маємо основний бізнес, який важливий для нас, ставити його під ризик, працюючи з високоризиковими активами, було б нелогічним», – заявив Рогальський.

Він також зазначив, що зараз питання цифрових валют в Україні не є «безпечним». Єдиною перевагою їх перед фіатом Рогальський назвав можливість обходити контроль з боку регуляторів.

На його думку, Національний банк України (НБУ) ніколи не дозволить фінустановам вільно проводити операції з біткоїном, «оскільки історично так склалося, що Нацбанк регулює валютний ринок».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Топменеджери monobank і біткоїни

Попри таку категоричність з боку Михайла Рогальського щодо BTC, його колега Олег Гороховський виявився власником біткоїнів. Останній також зізнався, що розцінює цей цифровий актив як сучасний інструмент.

Розмірковуючи про майбутнє біткоїна і криптовалют, Гороховський зізнався, що він не має якихось чітких прогнозів і все впирається в регулювання.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023