Співзасновник Monobank володіє біткоїнами

Співзасновник Monobank володіє біткоїнами

Олег Гороховський упевнений, що в майбутньому індустрію біткоїна та криптовалют жорстко регулюватимуть.

Один із засновників українського Monobank Олег Гороховський виявився власником біткоїнів. Про це він розповів в одному з інтерв'ю на YouTube.

«Маю невеликий сформований портфель у біткоїнах, але я дивлюся на це як на сучасний інструмент», – зазначив він, не уточнюючи суму.

Однак бізнесмен додав, що його ставлення до індустрії залежить від настрою і може бути як оптимістичним, так і навпаки.

Розмірковуючи про майбутнє біткоїна та криптовалют, Гороховський зізнався, що він не має якихось чітких прогнозів і все залежить від регулювання.

«Я бачу, що регулятори всіх країн намагаються цю індустрію контролювати. Сама природа блокчейну не надто підходить для того, щоб її контролювали. Але це не заважає регуляторам вважати, що це потрібно зробити. І кожен крок, успішний у регулюванні, призводить до того, що цей інструмент опиняється під загрозою», – наголосив він.

За його словами, в основі біткоїна лежить свобода, не призначена для контролю. За це його і цінують, а також за можливість швидко та безпечно робити транзакції, зберігати й інвестувати. Проте ситуація може змінитися.

«Поки криптовалюта регулюється не так ретельно, як звичайні гроші, вона матиме великий попит. Коли правила фінмоніторингу стануть жорсткішими, буде складніше. І попит, на мій погляд, падатиме, тому що нікому не потрібен настільки волатильний інструмент, який привертає зайву увагу», – зазначив Гороховський, наголосивши, що рано чи пізно, але на індустрію чекає жорстке регулювання.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Хто зі знаменитостей має біткоїни

Багато публічних людей є власниками BTC. Наприклад, засновник месенджера Telegram Павло Дуров володіє «кількома біткоїнами». Свої перші біткоїни він придбав ще у 2013 році, витративши тоді $1,5 млн на покупку 2000 BTC.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024