Співзасновник Monobank володіє біткоїнами

Співзасновник Monobank володіє біткоїнами

Олег Гороховський упевнений, що в майбутньому індустрію біткоїна та криптовалют жорстко регулюватимуть.

Один із засновників українського Monobank Олег Гороховський виявився власником біткоїнів. Про це він розповів в одному з інтерв'ю на YouTube.

«Маю невеликий сформований портфель у біткоїнах, але я дивлюся на це як на сучасний інструмент», – зазначив він, не уточнюючи суму.

Однак бізнесмен додав, що його ставлення до індустрії залежить від настрою і може бути як оптимістичним, так і навпаки.

Розмірковуючи про майбутнє біткоїна та криптовалют, Гороховський зізнався, що він не має якихось чітких прогнозів і все залежить від регулювання.

«Я бачу, що регулятори всіх країн намагаються цю індустрію контролювати. Сама природа блокчейну не надто підходить для того, щоб її контролювали. Але це не заважає регуляторам вважати, що це потрібно зробити. І кожен крок, успішний у регулюванні, призводить до того, що цей інструмент опиняється під загрозою», – наголосив він.

За його словами, в основі біткоїна лежить свобода, не призначена для контролю. За це його і цінують, а також за можливість швидко та безпечно робити транзакції, зберігати й інвестувати. Проте ситуація може змінитися.

«Поки криптовалюта регулюється не так ретельно, як звичайні гроші, вона матиме великий попит. Коли правила фінмоніторингу стануть жорсткішими, буде складніше. І попит, на мій погляд, падатиме, тому що нікому не потрібен настільки волатильний інструмент, який привертає зайву увагу», – зазначив Гороховський, наголосивши, що рано чи пізно, але на індустрію чекає жорстке регулювання.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Хто зі знаменитостей має біткоїни

Багато публічних людей є власниками BTC. Наприклад, засновник месенджера Telegram Павло Дуров володіє «кількома біткоїнами». Свої перші біткоїни він придбав ще у 2013 році, витративши тоді $1,5 млн на покупку 2000 BTC.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023