Компанія Джихана Ву побудувала майнінговий центр у Бутані

Компанія Джихана Ву побудувала майнінговий центр у Бутані

Коли всі потужності буде задіяно, хешрейт Bitdeer зросте приблизно на 2,5 EH/s.

Сінгапурська компанія Bitdeer Technologies, заснована китайським бізнесменом Джиханом Ву, завершила будівництво майнінгового центру в Бутані й наразі проводить його тестування. Про це повідомляє The Block.

За словами виконавчого директора Bitdeer Лінгхуей Кун, у середині липня до дата-центру в Геду в Бутані прибуло близько 15 000 додаткових майнерів, і сьогодні там уже стабільно працюють близько 11 000 майнерів». Потім придбали ще 23 000 майнінгових пристроїв. Коли всі потужності будуть задіяні, хешрейт зросте приблизно на 2,5 EH/s.

Сьогодні хешрейт компанії становить 7,9 EH/s порівняно з 6,2 EH/s на кінець червня, переважно завдяки прибуттю нових майнінгових машин до Бутану, йдеться у повідомленні компанії.

Компанія Bitdeer, що є підрозділом провідного китайського виробника майнінгових пристроїв Bitmain, розширює свою присутність на Гімалаях для освоєння багатих енергетичних ресурсів країни. У травні Bitdeer оголосила про співпрацю із державною інвестиційною компанією Бутану Druk Holding and Investments з метою залучення до $500 млн.

У липні Bitdeer видобула 220 BTC у межах самостійного майнінгу, що на 41% більше, ніж торік. Між іншим, майнінговій компанії довелося скоротити споживання електроенергії на своєму підприємстві в Техасі в умовах сильної спеки на півдні США.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли Bitdeer стала публічною компанією

Компанія Bitdeer Technologies Group 14 квітня вийшла на біржу Nasdaq. Це стало можливим завдяки злиттю із SPAC-компанією Blue Safari Group.

Дата-центри Bitdeer розташовані по всьому світу. Компанія надає можливість орендувати обчислювальні потужності для майнінгу.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023