Мережа Біткоїна встановила рекорд за кількістю транзакцій

Мережа Біткоїна встановила рекорд за кількістю транзакцій

Транзакції в мережі зростають у геометричній прогресії, що говорить про дедалі більшу популярність біткоїна.

Мережа Біткоїна 1 травня 2023 року встановила рекорд за кількістю оброблених транзакцій – 682 281 переказ за добу. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Зазначається, що з моменту свого створення у 2009 році мережа Біткоїна зростала в геометричній прогресії з погляду поширення та технічних досягнень.

Перший сплеск активності розпочався у квітні 2023 року. Це стало поворотним моментом, що спричинив послідовне зростання активності. Здебільшого це зростання пов'язують із тенденцією появи записів Ordinals – явищем, яке привернуло увагу як ентузіастів, трейдерів BRC20, так і колекціонерів.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит на записи Ordinals

У липні кількість нових записів Ordinals зросла до 422 000, проте обсяги продажу та попит відповідно скоротилися – майже на 50% порівняно із червнем.

За словами аналітикині Ребеки Стівенс, липневий сплеск числа записів Ordinals, попри низьку активність торгів, швидше за все, пов'язаний з тим, що компанія Luminex на початку липня випустила модифікований стандарт BRC-20, що дозволяє знизити комісійні збори.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023