Мережа Біткоїна встановила рекорд за кількістю транзакцій

Мережа Біткоїна встановила рекорд за кількістю транзакцій

Транзакції в мережі зростають у геометричній прогресії, що говорить про дедалі більшу популярність біткоїна.

Мережа Біткоїна 1 травня 2023 року встановила рекорд за кількістю оброблених транзакцій – 682 281 переказ за добу. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Зазначається, що з моменту свого створення у 2009 році мережа Біткоїна зростала в геометричній прогресії з погляду поширення та технічних досягнень.

Перший сплеск активності розпочався у квітні 2023 року. Це стало поворотним моментом, що спричинив послідовне зростання активності. Здебільшого це зростання пов'язують із тенденцією появи записів Ordinals – явищем, яке привернуло увагу як ентузіастів, трейдерів BRC20, так і колекціонерів.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит на записи Ordinals

У липні кількість нових записів Ordinals зросла до 422 000, проте обсяги продажу та попит відповідно скоротилися – майже на 50% порівняно із червнем.

За словами аналітикині Ребеки Стівенс, липневий сплеск числа записів Ordinals, попри низьку активність торгів, швидше за все, пов'язаний з тим, що компанія Luminex на початку липня випустила модифікований стандарт BRC-20, що дозволяє знизити комісійні збори.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024