Кількість записів Ordinals зростає, але попит на них падає

Кількість записів Ordinals зростає, але попит на них падає

30 липня встановлено новий рекорд – понад 422 000 записів.

У липні кількість нових записів Ordinals значно збільшилася, перевищивши 422 000, проте обсяги продажів і попит відповідно скоротилися. Про це повідомляє The Block.

Попри те, що 30 липня було встановлено новий рекорд записів Ordinals, згідно з даними сервісу Dune Analytics, обсяги продажів впали майже на 50% порівняно із червнем.

Кількість записів Ordinals зростає, але попит на них падає
Статистика щодо записів Ordinals. Джерело: Dune.

За даними іншого сервісу, CryptoSlam!, обсяги торгів Ordinals у липні, скоріше за все, становитимуть близько $65 млн, у червні обсяг торгів наблизився до $120 млн. Середня ціна продажу та кількість покупців також знизилися за цей період і становили близько $460 за Ordinals і приблизно 27 000 унікальних покупців, порівняно із $604 за запис з понад 54 000 покупців на місяць раніше.

За словами аналітикині Ребеки Стівенс, липневий сплеск числа записів Ordinals, попри низьку активність торгів, швидше за все, пов'язаний з тим, що компанія Luminex на початку липня випустила модифікований стандарт BRC-20, який дозволяє знизити комісійні збори.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оновлення Ordinals

Протокол Ordinals надає можливість повністю вписати будь-який файл у ланцюжок, якщо його розмір менше ніж 4 МБ. Потенційне оновлення записів Recursive дозволить перевищити обмеження в 4 МБ і навіть запустити на блокчейні відеоігри.

На думку прихильників Ordinals, це відкриє величезні можливості для використання мережі Біткоїна.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023