Кількість записів Ordinals зростає, але попит на них падає

Кількість записів Ordinals зростає, але попит на них падає

30 липня встановлено новий рекорд – понад 422 000 записів.

У липні кількість нових записів Ordinals значно збільшилася, перевищивши 422 000, проте обсяги продажів і попит відповідно скоротилися. Про це повідомляє The Block.

Попри те, що 30 липня було встановлено новий рекорд записів Ordinals, згідно з даними сервісу Dune Analytics, обсяги продажів впали майже на 50% порівняно із червнем.

Кількість записів Ordinals зростає, але попит на них падає
Статистика щодо записів Ordinals. Джерело: Dune.

За даними іншого сервісу, CryptoSlam!, обсяги торгів Ordinals у липні, скоріше за все, становитимуть близько $65 млн, у червні обсяг торгів наблизився до $120 млн. Середня ціна продажу та кількість покупців також знизилися за цей період і становили близько $460 за Ordinals і приблизно 27 000 унікальних покупців, порівняно із $604 за запис з понад 54 000 покупців на місяць раніше.

За словами аналітикині Ребеки Стівенс, липневий сплеск числа записів Ordinals, попри низьку активність торгів, швидше за все, пов'язаний з тим, що компанія Luminex на початку липня випустила модифікований стандарт BRC-20, який дозволяє знизити комісійні збори.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оновлення Ordinals

Протокол Ordinals надає можливість повністю вписати будь-який файл у ланцюжок, якщо його розмір менше ніж 4 МБ. Потенційне оновлення записів Recursive дозволить перевищити обмеження в 4 МБ і навіть запустити на блокчейні відеоігри.

На думку прихильників Ordinals, це відкриє величезні можливості для використання мережі Біткоїна.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024