Tether використовуватиме Lightning Network

Tether використовуватиме Lightning Network

Компанія заявила про розроблення мобільного платіжного застосунку, який підтримуватиме платіжний протокол другого рівня Біткоїна.

Емітент стейблкоїнів, компанія Tether анонсувала запуск мобільного застосунку, який підтримує платіжний протокол другого рівня Lightning Network, призначений для масштабування та прискорення транзакцій у мережі Біткоїна. Про це написав на платформі X (колишній Twitter) технічний директор компанії Паоло Ардоїно.

За його словами, продукт буде представлено за підсумками бета-тестування, закінчення якого очікується вже незабаром. Точної дати Ардоїно не назвав.

Передбачається, що застосунок дозволить здійснювати розрахунки між юрособами, бізнесом і покупцями, а також користувачами. Ардоїно не розкрив подробиць, проте зазначив, що «вражений ним як розробник».

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Tether і біткоїни

У Tether оголосили, що збираються виділяти до 15% квартального прибутку на купівлю біткоїнів. Згідно з нещодавно наданою фінзвітністю, у другому кварталі 2023 року компанія придбала 1529 біткоїнів.

Таким чином, резерви Tether зросли до 54 000 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024