Tether використовуватиме Lightning Network

Tether використовуватиме Lightning Network

Компанія заявила про розроблення мобільного платіжного застосунку, який підтримуватиме платіжний протокол другого рівня Біткоїна.

Емітент стейблкоїнів, компанія Tether анонсувала запуск мобільного застосунку, який підтримує платіжний протокол другого рівня Lightning Network, призначений для масштабування та прискорення транзакцій у мережі Біткоїна. Про це написав на платформі X (колишній Twitter) технічний директор компанії Паоло Ардоїно.

За його словами, продукт буде представлено за підсумками бета-тестування, закінчення якого очікується вже незабаром. Точної дати Ардоїно не назвав.

Передбачається, що застосунок дозволить здійснювати розрахунки між юрособами, бізнесом і покупцями, а також користувачами. Ардоїно не розкрив подробиць, проте зазначив, що «вражений ним як розробник».

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Tether і біткоїни

У Tether оголосили, що збираються виділяти до 15% квартального прибутку на купівлю біткоїнів. Згідно з нещодавно наданою фінзвітністю, у другому кварталі 2023 року компанія придбала 1529 біткоїнів.

Таким чином, резерви Tether зросли до 54 000 BTC.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023