Бразильський Біткоїн-стартап залучив $1,4 млн

Бразильський Біткоїн-стартап залучив $1,4 млн

Отримані кошти компанія Bipa спрямує на масштабування бізнесу.

Бразильський Біткоїн-стартап Bipa оголосив про успішне закриття раунду початкових інвестицій, зібравши 8 млн реалів ($1,4 млн). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

До інвесторів увійшли венчурний фонд New Form Capital та інвестиційна компанія Hivemind Ventures. Залучені кошти підтримають розширення Bipa на ринку, допоможуть знайти нових користувачів та посприяють розробці нових продуктів.

Засновник стартапу Луїс Паррейра заявив: «Наша місія полягає в тому, щоб люди, які користуються додатком Bipa, щоранку могли заплатити за каву в BTC».

Річ у тім, що зараз використання біткоїна в Бразилії залишається досить нішевим явищем, і Bipa насамперед орієнтується на місцеву спільноту. Проте компанія планує розширити своє охоплення і донести фінансову та технологічну революцію біткоїна до більшої кількості людей. Паррейра сподівається, що зусилля його стартапу спонукають 15 млн бразильців приєднатися до Bipa і поповнити Біткоїн-спільноту новими людьми.

Що потрібно знати про Bipa

Компанія Bipa була заснована Луїсом Паррейрою у 2020 році. Вона прагне прибрати бар'єри та сприяти масовому використанню біткоїна, надаючи зручний для користувача цифровий рахунок, підключений до мереж миттєвих платежів PIX (бразильський реал) та Lightning (біткоїн).

Стартап прагне залучити користувачів, які вважають процес купівлі та продажу біткоїна складним і важко розбираються в обмінних операціях, орієнтуючись на ширшу аудиторію, що прагне простоти й зручності.

Розрахункова одиниця: докладний гайд
Розрахункова одиниця: докладний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти розрахункової одиниці та важливу роль, яку вона в...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Регулювання у Латинській Америці

Офіційне регулювання цифрових активів у більшості країн Латинської Америки знаходиться на початковому етапі розвитку і не завжди розвивається у дружньому для Біткоїн-стартапів напрямі. Приміром, у сусідній з Бразилією Аргентині центробанк заборонив платіжним сервісам та провайдерам пропонувати транзакції біткоїну та криптовалют.

На думку регулятора, власники BTC та інших цифрових активів «мають виконувати операції самостійно».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024