Бразильський Біткоїн-стартап залучив $1,4 млн

Бразильський Біткоїн-стартап залучив $1,4 млн

Отримані кошти компанія Bipa спрямує на масштабування бізнесу.

Бразильський Біткоїн-стартап Bipa оголосив про успішне закриття раунду початкових інвестицій, зібравши 8 млн реалів ($1,4 млн). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

До інвесторів увійшли венчурний фонд New Form Capital та інвестиційна компанія Hivemind Ventures. Залучені кошти підтримають розширення Bipa на ринку, допоможуть знайти нових користувачів та посприяють розробці нових продуктів.

Засновник стартапу Луїс Паррейра заявив: «Наша місія полягає в тому, щоб люди, які користуються додатком Bipa, щоранку могли заплатити за каву в BTC».

Річ у тім, що зараз використання біткоїна в Бразилії залишається досить нішевим явищем, і Bipa насамперед орієнтується на місцеву спільноту. Проте компанія планує розширити своє охоплення і донести фінансову та технологічну революцію біткоїна до більшої кількості людей. Паррейра сподівається, що зусилля його стартапу спонукають 15 млн бразильців приєднатися до Bipa і поповнити Біткоїн-спільноту новими людьми.

Що потрібно знати про Bipa

Компанія Bipa була заснована Луїсом Паррейрою у 2020 році. Вона прагне прибрати бар'єри та сприяти масовому використанню біткоїна, надаючи зручний для користувача цифровий рахунок, підключений до мереж миттєвих платежів PIX (бразильський реал) та Lightning (біткоїн).

Стартап прагне залучити користувачів, які вважають процес купівлі та продажу біткоїна складним і важко розбираються в обмінних операціях, орієнтуючись на ширшу аудиторію, що прагне простоти й зручності.

Розрахункова одиниця: докладний гайд
Розрахункова одиниця: докладний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти розрахункової одиниці та важливу роль, яку вона в...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Регулювання у Латинській Америці

Офіційне регулювання цифрових активів у більшості країн Латинської Америки знаходиться на початковому етапі розвитку і не завжди розвивається у дружньому для Біткоїн-стартапів напрямі. Приміром, у сусідній з Бразилією Аргентині центробанк заборонив платіжним сервісам та провайдерам пропонувати транзакції біткоїну та криптовалют.

На думку регулятора, власники BTC та інших цифрових активів «мають виконувати операції самостійно».

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023