В Аргентині заборонили платіжним сервісам продавати біткоїни

В Аргентині заборонили платіжним сервісам продавати біткоїни

Регулятор запроваджує жорсткі заходи, якими хоче захистити від ризиків платіжні системи

Центральний банк Аргентини заборонив платіжним сервісам і провайдерам пропонувати транзакції біткоїна та криптовалют. Про це повідомляється на офіційному сайті Центробанку.

Як наголошується у повідомленні, заборона є частиною плану щодо зниження схильності до ризиків платіжних систем країни, які нібито можуть нести цифрові активи.

«Постачальники платіжних послуг, що пропонують платіжні рахунки (PSPCP), не зможуть здійснювати або надавати своїм клієнтам операції з цифровими активами, які не регулюються компетентним національним органом і не дозволені Центральним банком Аргентинської Республіки (BCRA)», – йдеться у повідомленні.

Регулятор також зазначає, що власники BTC та інших цифрових активів «мають виконувати операції самостійно».

Зміна політики регулятора вплине не тільки на постачальників PSPCP. Побічно вона торкнеться бірж, інтернет-магазинів та рітейлерів, які не зможуть приймати в оплату цифрові активи. У BCRA наголосили, що заборона є вимушеним заходом безпеки, який обмежує ступінь проникнення цифрових активів в економіку країни.

Регулювання у Латинській Америці

Офіційне регулювання цифрових активів у більшості країн Латинської Америки перебуває на початковому етапі розвитку, і уряди шукають балансу між захистом інвесторів і стимулюванням інновацій. Деякі країни, такі як Мексика та Бразилія, вже ухвалили закони, що регулюють діяльність компаній, які працюють з біткоїном.

Зростання інтересу до цифрових активів особливо помітне у країнах, що зіткнулися з економічними кризами та гіперінфляцією, таких як Венесуела й Аргентина.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Перший біткоїн-ф'ючерс

Перший регульований індекс біткоїн-ф'ючерсів у Латинській Америці, зі схвалення Національної комісії з цінних паперів Аргентини, має бути запущений цього місяця на біржі Matba Rofex.

Регульований індекс біткоїн-ф'ючерсів дозволить кваліфікованим інвесторам «отримати доступ до BTC у прозорому та регульованому середовищі».

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023