Аргентина схвалила перший індекс біткоїн-ф'ючерсів

Аргентина схвалила перший індекс біткоїн-ф'ючерсів

Новий інструмент дебютує в травні на біржі Matba Rofex.

Національна комісія з цінних паперів (CNV), що є регулятором цінних паперів Аргентини, схвалила індекс біткоїн-ф'ючерсів, який запустять в травні на біржі Matba Rofex. Про це повідомляє офіційний портал Аргентини.

Це буде перший регульований індекс біткоїн-ф'ючерсів в Латинській Америці.

Що таке індекс біткоїн-ф'ючерсів

Індекс біткоїн-ф'ючерсів – це відображення руху цін на біткоїн-ф'ючерси на фондовій біржі. Індекс враховує ціни на контракти біткоїн-ф’ючерсів, які торгуються на різних біржах. Це дозволяє інвесторам відстежувати загальний тренд цінової динаміки на біткоїн.

Індекс біткоїн-ф'ючерсів часто використовується як інструмент для прогнозування майбутньої ціни біткоїна.

Деталі першого індексу біткоїн-ф'ючерсів

CNV затвердила ф'ючерсний індекс біткоїна у межах своєї стратегічної інноваційної програми. Ця програма має на меті створення можливостей для державно-приватної співпраці заради створення нових продуктів на ринку капіталу.

Для надання та використання платіжних послуг в країні біржа, що надає контракти, повинна мати дійсний договір з постачальником платіжних послуг, який зареєстрований у центральному банку Аргентини.

Регульований індекс біткоїн-ф'ючерсів надасть змогу кваліфікованим інвесторам «отримати доступ до BTC у прозорому та регульованому середовищі». Водночас CNV також звернувся до біржі Matba Rofex з проханням включити попередження інвесторів про ризики, пов'язані з такими фінансовими інструментами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові види біткоїн-ф’ючерсів

Найбільша біржа опціонів Deribit нещодавно запустила біткоїн-ф’ючерси на волатильність.

Угода про ф'ючерси буде базуватись на DVOL – індексі волатильності біткоїна від Deribit, який враховує 30-денну передбачувану волатильність біткоїна на основі книги опціонів. Цей індекс відображає очікування учасників ринку щодо майбутньої волатильності.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023