Аргентина схвалила перший індекс біткоїн-ф'ючерсів

Аргентина схвалила перший індекс біткоїн-ф'ючерсів

Новий інструмент дебютує в травні на біржі Matba Rofex.

Національна комісія з цінних паперів (CNV), що є регулятором цінних паперів Аргентини, схвалила індекс біткоїн-ф'ючерсів, який запустять в травні на біржі Matba Rofex. Про це повідомляє офіційний портал Аргентини.

Це буде перший регульований індекс біткоїн-ф'ючерсів в Латинській Америці.

Що таке індекс біткоїн-ф'ючерсів

Індекс біткоїн-ф'ючерсів – це відображення руху цін на біткоїн-ф'ючерси на фондовій біржі. Індекс враховує ціни на контракти біткоїн-ф’ючерсів, які торгуються на різних біржах. Це дозволяє інвесторам відстежувати загальний тренд цінової динаміки на біткоїн.

Індекс біткоїн-ф'ючерсів часто використовується як інструмент для прогнозування майбутньої ціни біткоїна.

Деталі першого індексу біткоїн-ф'ючерсів

CNV затвердила ф'ючерсний індекс біткоїна у межах своєї стратегічної інноваційної програми. Ця програма має на меті створення можливостей для державно-приватної співпраці заради створення нових продуктів на ринку капіталу.

Для надання та використання платіжних послуг в країні біржа, що надає контракти, повинна мати дійсний договір з постачальником платіжних послуг, який зареєстрований у центральному банку Аргентини.

Регульований індекс біткоїн-ф'ючерсів надасть змогу кваліфікованим інвесторам «отримати доступ до BTC у прозорому та регульованому середовищі». Водночас CNV також звернувся до біржі Matba Rofex з проханням включити попередження інвесторів про ризики, пов'язані з такими фінансовими інструментами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові види біткоїн-ф’ючерсів

Найбільша біржа опціонів Deribit нещодавно запустила біткоїн-ф’ючерси на волатильність.

Угода про ф'ючерси буде базуватись на DVOL – індексі волатильності біткоїна від Deribit, який враховує 30-денну передбачувану волатильність біткоїна на основі книги опціонів. Цей індекс відображає очікування учасників ринку щодо майбутньої волатильності.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023