Сінгапур посилить регулювання цифрових активів

Сінгапур посилить регулювання цифрових активів

Вжиті заходи дозволять знизити ризик втрати чи нецільового використання активів клієнтів.

Грошово-кредитне управління Сінгапуру (MAS) 3 липня оголосило про нові вимоги до постачальників цифрових послуг, які мають зберігати активи клієнтів у встановленому законом трасті до кінця року. Про це повідомляє Cointelegraph.

Як уточнюється, вжиті заходи дозволять знизити ризик втрати чи нецільового використання активів клієнтів і полегшить повернення активів у разі неплатоспроможності постачальника послуг.

Нові заходи щодо зберігання коштів випливають із реформи регулятивних заходів щодо зниження ризиків для користувачів торгових майданчиків, яку було запущено у жовтні 2022 року. За даними MAS, реформа отримала «значне схвалення» від широкого кола респондентів.

Крім нових умов, MAS також вимагав від постачальників проводити щоденне звіряння активів клієнтів і вести належний облік.

«MAS стежитиме за розвитком ринку та обізнаністю споживачів про ризики у міру їх розвитку, і робитиме кроки для забезпечення того, щоб наші заходи залишалися збалансованими та доречними», – йдеться у повідомленні регулятора.

Регулювання у Сінгапурі

У Сінгапурі впроваджено чіткі правила та регулятивні заходи, щоб запобігти шахрайству та забезпечити дотримання нормативних вимог у сфері цифрових активів. Держава також прагне підтримувати розвиток і залучення блокчейн-проєктів, і тому створено особливі регуляторні рамки, які сприятимуть інноваціям та розвитку нових технологій.

Влада з 2022 року запустила проєкт Project Orchid. Це ініціатива, спрямована на вивчення економічного потенціалу та додаткових варіантів використання цифрових активів.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Чим приваблює Сінгапур

Економіка Сінгапуру вважається однією з найсильніших у світі. Вона входить до четвірки так званих «Азійських тигрів» нарівні з економіками Південної Кореї, Тайваню та Гонконгу.

Керуючий директор MAS Раві Менон повідомив, що регулятор має намір розширити правила нагляду за цифровими активами, щоб охопити якнайбільше видів діяльності.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023