Суд не став заморожувати активи Binance.US

Суд не став заморожувати активи Binance.US

Суддя відхилила вимоги SEC, заявивши, що сторони самі мають домовитись про обмеження.

13 червня суд відмовив Комісії з цінних паперів та бірж у США (SEC) у вимозі тимчасово заморозити активи американського підрозділу біржі Binance. Про це повідомляє CoinDesk.

Зокрема, суд Федерального суду з округу Колумбія вирішив, що якщо сторони зможуть домовитися про обмеження, то немає жодної потреби в заборонному наказі. Тим часом Binance.US зобов'язали надати суду список комерційних витрат і продовжити переговори із SEC.

Зазначимо, що SEC вимагала суд заморозити активи Binance.US з метою забезпечення збереження коштів клієнтів платформи. 12 червня американська «дочка» біржі подала зустрічне клопотання про відміну вимоги. Нібито це загрожує компанії повною ліквідацією, що точно призведе до втрат у клієнтів. За деякими даними, Binance виділила для судового розгляду із SEC $1 млрд. Також компанія найняла найкращих юристів у США, зокрема, колишнього співробітника SEC Джорджа Канеллоса.

Втрати Binance

За даними аналітичної компанії Kaiko, після позову SEC глибина ринку Binance.US знизилася майже на 80%. Це сталося внаслідок швидкого відступу маркет-мейкерів, що викликало хвилю занепокоєння щодо ліквідності та загалом майбутнього біржі. Так, 4 червня, за день до позову глибина ринку становила $34 млн, тоді як наступного дня вона впала до позначки $7 млн.

«Високе зменшення ліквідності свідчить про знервованість маркет-мейкерів, які намагаються уникнути можливих збитків», – наголосили експерти Kaiko.

Своєю чергою, інша аналітична компанія Nansen повідомила, що протягом останніх семи днів з біржі Binance вивели понад $2,5 млрд активів, а також понад $112 млн з платформи Binance.US. Однак CEO Binance Чанпен Чжао заперечує ці цифри.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Звинувачення SEC

SEC подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао 5 червня, звинувативши їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами, у неправомірному поводженні з коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів.

Торговий майданчик зі свого боку розкритикував підходи регулятора до правозастосування та закликав до більшої ясності у політиці регулювання індустрії цифрових активів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024