Сейфедін Аммус став Біткоїн-радником Сальвадору

Сейфедін Аммус став Біткоїн-радником Сальвадору

Автор книги «Стандарт Біткоїна» приєднався до команди Національного Біткоїн-офісу Сальвадору.

Економіст та автор книги «Стандарт Біткоїна» Сейфедін Аммус став економічним радником Національного Біткоїн-офісу Сальвадору. Про це повідомляється на сторінці організації у Twitter.

«Ми раді повідомити, що Сейфедін Аммус приєднався до нас як економічний радник Національного Біткоїн-офісу Сальвадору», – йдеться у повідомленні.

Хто такий Сейфедін Аммус

Сейфедін Аммус – професор кафедри економіки Американського університету Бейрута й автор багатьох книг, серед яких «Стандарт Біткоїна», «Коротка історія грошей» та «Принципи економіки». Він вважає Біткоїн найміцнішою формою грошей з усіх відомих в історії.

Аммус упевнений, що унікальні характеристики Біткоїна, включаючи децентралізацію та широкі права користувачів, дозволили йому процвітати, попри перешкоди. І в майбутньому Біткоїн може прийти на зміну «золотому стандарту», від якого світові економіки відмовилися на початку XX століття.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Перший Державний офіс Біткоїна

Влада Сальвадору в листопаді 2022 року створила Державний офіс Біткоїна (ONBTC). Серед його завдань – координування всіх місцевих проєктів, пов'язаних із Біткоїном.

Також ONBTC займатиметься розробленням, плануванням, програмуванням, координацією, аналізом та оцінкою планів, програм і проєктів, пов'язаних із Біткоїном, що має позначитися на економічному добробуті країни.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023