Coinbase створила міжнародну біржу

Coinbase створила міжнародну біржу

Новий торговий майданчик має на меті працювати з інституційними інвесторами.

Американська компанія Coinbase оголосила про створення міжнародної біржі біткоїн-ф'ючерсів під назвою Coinbase International Exchange. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Нова платформа дозволить інституційним інвесторам, які перебувають за межами США у відповідних юрисдикціях, торгувати безстроковими ф'ючерсами. Біржа з розрахунками у доларах США забезпечує прямий доступ до торгівлі через API. Coinbase заявляє, що міжнародна біржа також забезпечує високий рівень захисту клієнтів, надійну систему управління ризиками та високопродуктивні торгові технології.

«Створення глобальної біржі безстрокових ф'ючерсів на цифрові активи допоможе оновити фінансову систему, зробивши надійні продукти та послуги Coinbase доступнішими для користувачів цифрових активів, які живуть за межами США», – повідомили представники компанії.

Користувачі подають до суду на Coinbase

На тлі міжнародних ініціатив компанії користувачі Coinbase подали проти неї колективний позов, у якому стверджується, що її процедури KYC («знай свого клієнта») порушують американське законодавство. Стверджується, що Coinbase незаконно збирає дані з посвідчень особи та селфі, які завантажують клієнти, а також їхні відбитки пальців. Згідно із позовом, збирання та зберігання компанією цих даних наражає користувачів на «серйозні та незворотні ризики для конфіденційності».

Представники Coinbase поки що ніяк не коментують звинувачення.

Мірою того, як дедалі більше компаній збирають і зберігають біометричні дані, цілком імовірно, що подібні судові процеси почастішають. Це підкреслює важливість надійних методів забезпечення конфіденційності даних і запобігання незаконному використанню такої інформації.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Амбіції Coinbase

Про те, що Coinbase веде переговори з інституційними інвесторами щодо відкриття нового торгового майданчика за межами США, стало відомо ще у березні 2023 року. Новий торговий майданчик розрахований на роботу із глобальними клієнтами.

Через складність роботи у США Coinbase не виключає, що її штаб-квартиру можна перемістити в іншу країну. Це відбувається не стільки через дії біржі, скільки через позицію американської влади, яка негативно сприймає індустрію цифрових активів.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023