MicroStrategy знову стала прибутковою

MicroStrategy знову стала прибутковою

Компанія не відступає від своєї стратегії з накопичення біткоїнів.

Компанія MicroStrategy отримала прибуток у $94 млн за підсумками першого кварталу 2023 року. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

MicroStrategy не тільки дотримується стратегії Hodl, а й продовжує планомірно нарощувати власні біткоїн-резерви. Наразі вони становлять 140 000 BTC, що є найвищим показником серед усіх публічних компаній у світі.

MicroStrategy знову стала прибутковою
Біткоїн-резерви MicroStrategy. Джерело: Cointelegraph.

Загалом компанія вже інвестувала понад $4 млрд у головний цифровий актив і планує й надалі дотримуватися цієї стратегії. Майкл Сейлор та менеджмент MicroStrategy сприймають біткоїн не як спекулятивний, а стратегічний і резервний актив для довгострокового інвестування.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-стратегія MicroStartegy

Засновник та на той момент гендиректор MicroStrategy Майкл Сейлор оголосив про реалізацію Біткоїн-стратегії компанії 10 серпня 2020 року. З того часу акції MicroStartegy зросли на 166%.

Серед популярних активів та індексів біткоїн показав максимальне зростання. Зокрема він додав 143% порівняно з 24% у S&P 500 та 11% Nasdaq. Найуспішніша з технологічних компаній (Apple) додала 51% до своєї капіталізації. Ринкова вартість золота знизилася на 2%.

Вихід з ведмежого ринку

Від самого початку 2023 року біткоїн перейшов до стійкого зростання. Наразі його курс зростає вже чотири місяці поспіль, що є найдовшим безперервним зростанням за два останні роки. Від початку року BTC додав близько 70% своєї капіталізації.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023