MicroStrategy знову стала прибутковою

MicroStrategy знову стала прибутковою

Компанія не відступає від своєї стратегії з накопичення біткоїнів.

Компанія MicroStrategy отримала прибуток у $94 млн за підсумками першого кварталу 2023 року. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

MicroStrategy не тільки дотримується стратегії Hodl, а й продовжує планомірно нарощувати власні біткоїн-резерви. Наразі вони становлять 140 000 BTC, що є найвищим показником серед усіх публічних компаній у світі.

MicroStrategy знову стала прибутковою
Біткоїн-резерви MicroStrategy. Джерело: Cointelegraph.

Загалом компанія вже інвестувала понад $4 млрд у головний цифровий актив і планує й надалі дотримуватися цієї стратегії. Майкл Сейлор та менеджмент MicroStrategy сприймають біткоїн не як спекулятивний, а стратегічний і резервний актив для довгострокового інвестування.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-стратегія MicroStartegy

Засновник та на той момент гендиректор MicroStrategy Майкл Сейлор оголосив про реалізацію Біткоїн-стратегії компанії 10 серпня 2020 року. З того часу акції MicroStartegy зросли на 166%.

Серед популярних активів та індексів біткоїн показав максимальне зростання. Зокрема він додав 143% порівняно з 24% у S&P 500 та 11% Nasdaq. Найуспішніша з технологічних компаній (Apple) додала 51% до своєї капіталізації. Ринкова вартість золота знизилася на 2%.

Вихід з ведмежого ринку

Від самого початку 2023 року біткоїн перейшов до стійкого зростання. Наразі його курс зростає вже чотири місяці поспіль, що є найдовшим безперервним зростанням за два останні роки. Від початку року BTC додав близько 70% своєї капіталізації.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023