Вийшла нова версія біткоїн-гаманця MyCitadel

Вийшла нова версія біткоїн-гаманця MyCitadel

Розробники гаманця першими запровадили мультипідписи на основі облікового запису з тимчасовими блокуваннями та складними дескрипторами.

Біткоїн-гаманець MyCitadel від компанії Pandora Prime SA зі зручними рішеннями для бізнесу випустив оновлення версії 1.3. Про це повідомили представники проєкту.

MyCitadel першим запровадив мультипідписи на основі облікового запису з тимчасовими блокуваннями та складними дескрипторами.

Як повідомляють розробники, в оновленні 1.3 відбулося поліпшення створення мультипідписів з тимчасовим блокуванням у контексті SegWit v0, де той самий підписувач може брати участь у кількох умовах з різними тимчасовими блокуваннями.

Також вдалося «пом'якшити проблему» використання одного й того самого розширеного ключа, запровадивши політику витрат на основі облікового запису. Нова версія дозволяє експортувати дескриптори, що включають скриптові дерева Taproot та елементи мініскрипту.

Що таке MyCitadel

MyCitadel – це гаманець, розроблений з метою уникнення використання закритих ключів. На відміну від багатьох інших гаманців він заснований не на BDK, а на альтернативному стеку бібліотек.

Завдяки гаманцю користувачі можуть створювати й експортувати PSBT-файли.

PSBT – це стандарт Біткоїна, який полегшує передачу між користувачами непідписаних біткоїн-транзакцій, що дозволяє кільком сторонам легко підписувати одну й ту саму транзакцію. Стандарт PSBT визначає точний формат передачі таких транзакцій. Цей формат може містити метадані про транзакцію, щоб спростити для підписуючих сторін її перевірку та підписання.

Що таке гаманець із мультипідписом?
Що таке гаманець із мультипідписом?
Гаманець із мультипідписом – це особливий тип гаманця для безпечного зберігання ...
Bitcoin Magazine 28 березня 2023

Взаємодія з іншими сервісами

Гаманець MyCitadel взаємодіє з іншими сервісами, наприклад, з товарами компанії LNP/BP Standards Association.

10 квітня вона представила нову версію протоколу RGB – v.0.10, що дозволяє укладати комплексні угоди між сторонами, надавати різні варіанти доступу до інформації та ухвалення рішень, захищати активи шляхом перевірки даних власником без залучення посередників.

Якщо хочете дізнатися більше про проєкт MyCitadel та інші продукти компанії Pandora Prime SA, не пропустіть Біткоїн-мітап від Bitcoin Magazine, який відбудеться у Києві 5 травня. Одним зі спікерів буде засновниця та СЕО Pandora Prime SA Ольга Уколова.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023