Ходлери щомісяця купують по 15 000 BTC

Ходлери щомісяця купують по 15 000 BTC

Довгострокові власники активно накопичують біткоїни в очікуванні халвінгу.

Довгострокові власники біткоїна щомісяця купують у середньому по 15 000 BTC. Про це повідомив у Twitter аналітичний сервіс Glasnode.

«Після нетривалого періоду агресивного розподілу під час ведмежого ринку ходлери біткоїна повернулися до режиму накопичення, зафіксувавши поточний приплив +15 000 BTC на місяць», – йдеться у повідомленні.

Мова йде про довгострокових інвесторів, які зберігають свої монети щонайменше 155 днів.

Що таке HODL і чому потрібно дотримуватись цієї стратегії

Термін HODL з'явився ще у 2013 році через помилку на форумі Bitcoin Talk. Цим словом один із користувачів описав своє прагнення зберігати біткоїн протягом тривалого часу, попри коливання курсу.

Слово прижилось і стало мемом. Тепер цієї стратегії дотримується більшість біткоїнерів, адже доведено, що курс BTC у довгостроковому періоді лише зростає. Головне – не піддаватися паніці під час волатильності головного цифрового активу.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Що буде, якщо не дотримуватись стратегії HODL

Компанія Tesla втратила $500 млн через поспішний продаж біткоїнів. Замість того, щоб дотримуватися стратегії HODL, компанія реалізувала частину своїх біткоїнів у 2022 році.

Зробила вона це для того, щоби покращити свою звітність. Наразі у Tesla залишається 10 800 BTC.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023