Ходлери щомісяця купують по 15 000 BTC

Ходлери щомісяця купують по 15 000 BTC

Довгострокові власники активно накопичують біткоїни в очікуванні халвінгу.

Довгострокові власники біткоїна щомісяця купують у середньому по 15 000 BTC. Про це повідомив у Twitter аналітичний сервіс Glasnode.

«Після нетривалого періоду агресивного розподілу під час ведмежого ринку ходлери біткоїна повернулися до режиму накопичення, зафіксувавши поточний приплив +15 000 BTC на місяць», – йдеться у повідомленні.

Мова йде про довгострокових інвесторів, які зберігають свої монети щонайменше 155 днів.

Що таке HODL і чому потрібно дотримуватись цієї стратегії

Термін HODL з'явився ще у 2013 році через помилку на форумі Bitcoin Talk. Цим словом один із користувачів описав своє прагнення зберігати біткоїн протягом тривалого часу, попри коливання курсу.

Слово прижилось і стало мемом. Тепер цієї стратегії дотримується більшість біткоїнерів, адже доведено, що курс BTC у довгостроковому періоді лише зростає. Головне – не піддаватися паніці під час волатильності головного цифрового активу.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Що буде, якщо не дотримуватись стратегії HODL

Компанія Tesla втратила $500 млн через поспішний продаж біткоїнів. Замість того, щоб дотримуватися стратегії HODL, компанія реалізувала частину своїх біткоїнів у 2022 році.

Зробила вона це для того, щоби покращити свою звітність. Наразі у Tesla залишається 10 800 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023