Ходлери щомісяця купують по 15 000 BTC

Ходлери щомісяця купують по 15 000 BTC

Довгострокові власники активно накопичують біткоїни в очікуванні халвінгу.

Довгострокові власники біткоїна щомісяця купують у середньому по 15 000 BTC. Про це повідомив у Twitter аналітичний сервіс Glasnode.

«Після нетривалого періоду агресивного розподілу під час ведмежого ринку ходлери біткоїна повернулися до режиму накопичення, зафіксувавши поточний приплив +15 000 BTC на місяць», – йдеться у повідомленні.

Мова йде про довгострокових інвесторів, які зберігають свої монети щонайменше 155 днів.

Що таке HODL і чому потрібно дотримуватись цієї стратегії

Термін HODL з'явився ще у 2013 році через помилку на форумі Bitcoin Talk. Цим словом один із користувачів описав своє прагнення зберігати біткоїн протягом тривалого часу, попри коливання курсу.

Слово прижилось і стало мемом. Тепер цієї стратегії дотримується більшість біткоїнерів, адже доведено, що курс BTC у довгостроковому періоді лише зростає. Головне – не піддаватися паніці під час волатильності головного цифрового активу.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Що буде, якщо не дотримуватись стратегії HODL

Компанія Tesla втратила $500 млн через поспішний продаж біткоїнів. Замість того, щоб дотримуватися стратегії HODL, компанія реалізувала частину своїх біткоїнів у 2022 році.

Зробила вона це для того, щоби покращити свою звітність. Наразі у Tesla залишається 10 800 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024