Гаманці Trezor тепер підтримують CoinJoin

Гаманці Trezor тепер підтримують CoinJoin

Нова функція доступна поки що лише у гаманці Trezor Model T.

Виробник апаратних гаманців Trezor інтегрував у свої пристрої технологію CoinJoin, що підвищує конфіденційність транзакцій. Компанія реалізувала ініціативу у партнерстві з командою Wasabi Wallet, повідомила вона у себе в Twitter.

У компанії підкреслюють, що Trezor став першим апаратним гаманцем, що почав використовувати CoinJoin.

Наразі функція CoinJoin доступна лише на апаратному гаманці Trezor Model T. Втім компанія також займається впровадженням технології у модель Trezor Model One.

Що таке Wasabi Wallet та CoinJoin

Wasabi Wallet – це некастодіальний, фокусований на конфіденційності біткоїн-гаманець з відкритим вихідним кодом, для Windows, Linux і Mac. Гаманець дозволяє як імпортувати наявні ключі, так і створювати нові.

Однією з головних особливостей Wasabi Wallet є функція CoinJoin, що допомагає заплутати історію транзакцій, для ускладнення відстеження монет.

Суть CoinJoin полягає у створенні спільної транзакції з багатьма унікальними користувачами. Ця транзакція маскує кожного, хто намагається відстежити, куди рухаються кошти в блокчейні, оскільки для кожної частини біткоїна (UTXO), що приєднана до CoinJoin, може бути декілька можливих відправників і отримувачів.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Хто ще інтегрував CoinJoin

У лютому 2023 року стало відомо, що BTCPay Server, який використовується для обробки біткоїн-платежів, також встановив плагін CoinJoin.


Плагін містить інтерфейс вибору монет, що дозволяє продавцям витрачати свої біткоїни на основі атрибутів конфіденційності, які вони отримують анонімно. Використовуючи CoinJoin, продавці можуть перемішувати будь-яку суму, зменшуючи кількість неконфіденційної здачі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024