Гаманці Trezor тепер підтримують CoinJoin

Гаманці Trezor тепер підтримують CoinJoin

Нова функція доступна поки що лише у гаманці Trezor Model T.

Виробник апаратних гаманців Trezor інтегрував у свої пристрої технологію CoinJoin, що підвищує конфіденційність транзакцій. Компанія реалізувала ініціативу у партнерстві з командою Wasabi Wallet, повідомила вона у себе в Twitter.

У компанії підкреслюють, що Trezor став першим апаратним гаманцем, що почав використовувати CoinJoin.

Наразі функція CoinJoin доступна лише на апаратному гаманці Trezor Model T. Втім компанія також займається впровадженням технології у модель Trezor Model One.

Що таке Wasabi Wallet та CoinJoin

Wasabi Wallet – це некастодіальний, фокусований на конфіденційності біткоїн-гаманець з відкритим вихідним кодом, для Windows, Linux і Mac. Гаманець дозволяє як імпортувати наявні ключі, так і створювати нові.

Однією з головних особливостей Wasabi Wallet є функція CoinJoin, що допомагає заплутати історію транзакцій, для ускладнення відстеження монет.

Суть CoinJoin полягає у створенні спільної транзакції з багатьма унікальними користувачами. Ця транзакція маскує кожного, хто намагається відстежити, куди рухаються кошти в блокчейні, оскільки для кожної частини біткоїна (UTXO), що приєднана до CoinJoin, може бути декілька можливих відправників і отримувачів.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Хто ще інтегрував CoinJoin

У лютому 2023 року стало відомо, що BTCPay Server, який використовується для обробки біткоїн-платежів, також встановив плагін CoinJoin.


Плагін містить інтерфейс вибору монет, що дозволяє продавцям витрачати свої біткоїни на основі атрибутів конфіденційності, які вони отримують анонімно. Використовуючи CoinJoin, продавці можуть перемішувати будь-яку суму, зменшуючи кількість неконфіденційної здачі.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023