BTCPay Server тепер підтримує CoinJoin

BTCPay Server тепер підтримує CoinJoin

Використання плагіна дозволить підвищити конфіденційність BTC-транзакцій.

Програмне забезпечення для обробки біткоїн-платежів BTCPay Server додало плагін CoinJoin, що посилить конфіденційність його користувачів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Тепер будь-який бізнес, який використовує BTCPay Server може активувати протокол WabiSabi CoinJoin на основі гаманця Wasabi. Це дозволить автоматично використовувати CoinJoin для всіх одержуваних BTC.

Плагін BTCPay Server також має інтерфейс вибору монет, що дозволяє продавцям витрачати свої біткоїни на основі отриманих ними атрибутів анонімності. Використовуючи протокол WabiSabi CoinJoin, продавці можуть виконувати CoinJoin з довільною сумою, зменшуючи кількість неконфіденційної здачі, яку отримують користувачі, і роблячи можливими платежі всередині CoinJoin.

«BTCPay Server – це найскладніше програмне забезпечення для обробки біткоїн-платежів. Було б логічно, якби він включав додатковий плагін CoinJoin із найскладнішим інструментом підвищення конфіденційності для біткоїнів», – прокоментував контриб'ютор Wasabi Wallet та генеральний директор zkSNACKs Макс Хіллебранд.

Що таке CoinJoin

CoinJoin – це технологія для анонімізації BTC-транзакцій, що працює за принципом мікшування, запропонована розробником Грегорі Максвеллом у 2013 році.

Вона полягає в тому, що двоє або більше людей об'єднують свої транзакції в одну таким чином, що стає неясно, кому яка монета належить на виході.

Що таке BTCPay Server
Що таке BTCPay Server
Біткоїн – це не тільки можливість відновлення особистого суверенітету, це також ...
Ігор Королишин 26 грудня 2022

Хто може використовувати BTCPay Server

Приймання платежів у BTC стає нагальною необхідністю як для бізнесу, так і некомерційних організацій. Сучасні рішення пропонують різноманітні варіанти організації цього процесу в максимально незалежний та некастодіальний спосіб.

BTCPay Server – лідер сегмента на цей момент за багатьма критеріями (приватністю, зручністю користування, низькими комісіями тощо). Досить висока конкуренція у цій галузі безсумнівно сприятиме подальшому вдосконаленню технічних характеристик та орієнтації на потреби біткоїнерів.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023