Paxful розблокувала 88% заморожених акаунтів

Paxful розблокувала 88% заморожених акаунтів

Користувачі вже можуть виводити кошти з платформи.

88% заморожених акаунтів P2P-платформи Paxful розблоковано. Про це повідомив у своєму Twitter засновник компанії Рей Юссеф.

Юссеф підкреслює, що для відновлення облікових записів знадобилося 10 днів, три скрипти та невтомна робота інженерів та комплаєнсу. Наразі З% загальної суми активів все ще заблоковано.

Він також сказав, що на цьому припиняє діяльність як CEO компанії Paxful.

«Я відмовився від посади генерального директора, щоб розморозити ці рахунки, і мені також загрожує звинувачення в неповазі до суду», – сказав засновник платформи.

Проблеми з виведенням грошей після відновлення

Втім, багато користувачів зазначають, що в них все ще є проблеми з виведенням коштів з Paxful.

«Якщо ваш рахунок все ще заморожений, то мені шкода, але я не маю повноважень розморозити ці кошти – вони знаходяться в руках американських регуляторів. Я не маю і ніколи не мав доступу до коштів клієнтів. Уникайте американських компаній і завжди працюйте самостійно»,– прокоментував ситуацію Юссеф.

Для того, щоб продемонструвати прозорість своїх дій, Юссеф також навів дані по усім коштам, що наразі залишаються замороженими.

Paxful розблокувала 88% заморожених акаунтів
Дані щодо заблокованих коштів Paxful. Джерело: Twitter.
Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли Paxful зупинила роботу

Paxful оголосила про призупинення роботи свого маркетплейса на початку квітня 2023 року.

Юссеф пояснив, що причиною такого рішення стали звільнення ключових співробітників і проблеми в галузі регуляції. «Ми обрали найбезпечніший варіант і просимо вас вивчити можливість самостійного зберігання і торгівлі в інших місцях», – зазначив він.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024