Paxful розблокувала 88% заморожених акаунтів

Paxful розблокувала 88% заморожених акаунтів

Користувачі вже можуть виводити кошти з платформи.

88% заморожених акаунтів P2P-платформи Paxful розблоковано. Про це повідомив у своєму Twitter засновник компанії Рей Юссеф.

Юссеф підкреслює, що для відновлення облікових записів знадобилося 10 днів, три скрипти та невтомна робота інженерів та комплаєнсу. Наразі З% загальної суми активів все ще заблоковано.

Він також сказав, що на цьому припиняє діяльність як CEO компанії Paxful.

«Я відмовився від посади генерального директора, щоб розморозити ці рахунки, і мені також загрожує звинувачення в неповазі до суду», – сказав засновник платформи.

Проблеми з виведенням грошей після відновлення

Втім, багато користувачів зазначають, що в них все ще є проблеми з виведенням коштів з Paxful.

«Якщо ваш рахунок все ще заморожений, то мені шкода, але я не маю повноважень розморозити ці кошти – вони знаходяться в руках американських регуляторів. Я не маю і ніколи не мав доступу до коштів клієнтів. Уникайте американських компаній і завжди працюйте самостійно»,– прокоментував ситуацію Юссеф.

Для того, щоб продемонструвати прозорість своїх дій, Юссеф також навів дані по усім коштам, що наразі залишаються замороженими.

Paxful розблокувала 88% заморожених акаунтів
Дані щодо заблокованих коштів Paxful. Джерело: Twitter.
Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли Paxful зупинила роботу

Paxful оголосила про призупинення роботи свого маркетплейса на початку квітня 2023 року.

Юссеф пояснив, що причиною такого рішення стали звільнення ключових співробітників і проблеми в галузі регуляції. «Ми обрали найбезпечніший варіант і просимо вас вивчити можливість самостійного зберігання і торгівлі в інших місцях», – зазначив він.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023