Біржа Paxful призупиняє роботу

Біржа Paxful призупиняє роботу

Компанія була змушена піти на цей крок через звільнення ключових співробітників та регуляторні проблеми в галузі.

Одна з найбільших у світі пірингових (P2P) біткоїн-бірж Paxful оголосила про призупинення роботи свого маркетплейсу. Про це повідомив засновник і генеральний директор компанії Рей Юссеф.

Причиною такого рішення Юссеф назвав звільнення ключових співробітників і регуляторні проблеми в галузі.

«Ми обрали найбезпечніший варіант і просимо вас вивчити можливість самостійного зберігання і торгівлі в інших місцях», – зазначив він.

За словами Юссефа, клієнти зможуть отримати свої кошти за допомогою гаманця Paxful.

Поради від Paxful

Компанія радить користуватися такими гаманцями, як Exodus Wallet і Muun Wallet, а також пропонує звернути увагу на Noones, нову P2P-компанію, що спеціалізується на Глобальному Півдні, і Bitnob, яка полегшує африканцям роботу з біткоїном.

Юссеф додає, що Noones – це дешевший гаманець, що «пропонує більш щедру партнерську програму, ніж програма Paxful, та більш ефективний процес KYC».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Атмосфера в Біткоїн-індустрії

Новина про призупинення діяльності Paxful з'явилася на тлі зростання уваги регуляторів до Біткоїн-індустрії, особливо в США. Так, у березні цього року Binance та її генеральний директор Чанпен Чжао отримали позов від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) через порушення правил торгівлі деривативами.

Тож рішення Paxful підкреслює виклики, що стоять перед індустрією, і важливість суверенітету для інвесторів.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023