Біржа Paxful призупиняє роботу

Біржа Paxful призупиняє роботу

Компанія була змушена піти на цей крок через звільнення ключових співробітників та регуляторні проблеми в галузі.

Одна з найбільших у світі пірингових (P2P) біткоїн-бірж Paxful оголосила про призупинення роботи свого маркетплейсу. Про це повідомив засновник і генеральний директор компанії Рей Юссеф.

Причиною такого рішення Юссеф назвав звільнення ключових співробітників і регуляторні проблеми в галузі.

«Ми обрали найбезпечніший варіант і просимо вас вивчити можливість самостійного зберігання і торгівлі в інших місцях», – зазначив він.

За словами Юссефа, клієнти зможуть отримати свої кошти за допомогою гаманця Paxful.

Поради від Paxful

Компанія радить користуватися такими гаманцями, як Exodus Wallet і Muun Wallet, а також пропонує звернути увагу на Noones, нову P2P-компанію, що спеціалізується на Глобальному Півдні, і Bitnob, яка полегшує африканцям роботу з біткоїном.

Юссеф додає, що Noones – це дешевший гаманець, що «пропонує більш щедру партнерську програму, ніж програма Paxful, та більш ефективний процес KYC».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Атмосфера в Біткоїн-індустрії

Новина про призупинення діяльності Paxful з'явилася на тлі зростання уваги регуляторів до Біткоїн-індустрії, особливо в США. Так, у березні цього року Binance та її генеральний директор Чанпен Чжао отримали позов від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) через порушення правил торгівлі деривативами.

Тож рішення Paxful підкреслює виклики, що стоять перед індустрією, і важливість суверенітету для інвесторів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024