Біткоїн-підприємці створили месенджер для торгівлі BTC

Біткоїн-підприємці створили месенджер для торгівлі BTC

Додаток підтримуватиме Ligtning та буде орієнтований на країни Глобального Півдня.

Команда біткоїн-підприємців оголосила про запуск P2P-додатку Noones для фінансових комунікацій та торгівлі біткоїнами у країнах Глобального Півдня. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Країни Глобального Півдня – це термін, що об’єднує держави з низьким або середнім доходом в Азії, Африці, Латинській Америці та Карибському басейні.

Noones поєднує в собі месенджер для пірингових угод, біткоїн-гаманець, що працює за собівартістю, та P2P-маркетплейс (місце для торгівлі біткоїнами напряму між користувачами, без третьої сторони).

Наразі додаток знаходиться у стадії закритого бета-тестування, а в найближчі тижні почне підтримувати Lightning та миттєві обміни.

Про засновників Noones

Команда засновників Noones складається з генерального директора CommerceBlock Ніколаса Грегорі, співзасновника фонду Built With Bitcoin Foundation Юсуфа Нессарі і генерального директора і співзасновника Bitnob Бернарда Параха.

Усі вони об’єднані ідеєю, що «пірінг – це єдиний справжній вільний ринок у світі». Основний фокус додатка буде на месенджері, адже це місце, де загалом відбувається більшість пірингових торгів у всій індустрії. У месенджері користувачі зможуть швидко купувати, продавати та обмінювати біткоїни.

Автори додатка надихалися впровадженням біткоїна на Глобальному Півдні, і команда засновників сподівається, що Noones допоможе об'єднати регіон за допомогою комунікації, платежів і зберігання цінності.

«Наша мета – розв’язати проблему фінансової дискримінації, – каже Нессарі. «Мільярди людей на Глобальному Півдні стикаються з міжнародним валютним контролем, який виключає їх з глобальної арени. Біткоїн пропонує інклюзивне рішення, яке може зміцнити економіку і дати людям шанс на перемогу».

Додаткові переваги Noones

Месенджер Noones матиме опцію гарантованої торгівлі з ескроу та місцевим модератором для вирішення суперечок, що забезпечить додаткову перевагу в безпеці.

Ескроу-рахунок чи умовний рахунок зберігання – це поточний рахунок, який відкриває банк на запит клієнта, де кошти зберігаються до виконання всіх зобов’язань за договором обома сторонами. Це мінімізує ризики у відносинах з контрагентами при розрахунках за товари й послуги.

Додаток також має на меті монетизувати чат у спосіб з доданою вартістю.

Noones не буде доступний для користувачів у Сполучених Штатах або інших країнах зі списку заблокованих країн через регуляторні обмеження.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Світовий рекорд з P2P біткоїн-транзакцій

У Бразилії 18 лютого 2023 року було встановлено світовий рекорд з P2P біткоїн-транзакцій за допомогою Lightning Network.

Лише за 3 хвилини та 33 секунди вдалося провести 71 P2P-транзакцію.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023