Біткоїн-підприємці створили месенджер для торгівлі BTC

Біткоїн-підприємці створили месенджер для торгівлі BTC

Додаток підтримуватиме Ligtning та буде орієнтований на країни Глобального Півдня.

Команда біткоїн-підприємців оголосила про запуск P2P-додатку Noones для фінансових комунікацій та торгівлі біткоїнами у країнах Глобального Півдня. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Країни Глобального Півдня – це термін, що об’єднує держави з низьким або середнім доходом в Азії, Африці, Латинській Америці та Карибському басейні.

Noones поєднує в собі месенджер для пірингових угод, біткоїн-гаманець, що працює за собівартістю, та P2P-маркетплейс (місце для торгівлі біткоїнами напряму між користувачами, без третьої сторони).

Наразі додаток знаходиться у стадії закритого бета-тестування, а в найближчі тижні почне підтримувати Lightning та миттєві обміни.

Про засновників Noones

Команда засновників Noones складається з генерального директора CommerceBlock Ніколаса Грегорі, співзасновника фонду Built With Bitcoin Foundation Юсуфа Нессарі і генерального директора і співзасновника Bitnob Бернарда Параха.

Усі вони об’єднані ідеєю, що «пірінг – це єдиний справжній вільний ринок у світі». Основний фокус додатка буде на месенджері, адже це місце, де загалом відбувається більшість пірингових торгів у всій індустрії. У месенджері користувачі зможуть швидко купувати, продавати та обмінювати біткоїни.

Автори додатка надихалися впровадженням біткоїна на Глобальному Півдні, і команда засновників сподівається, що Noones допоможе об'єднати регіон за допомогою комунікації, платежів і зберігання цінності.

«Наша мета – розв’язати проблему фінансової дискримінації, – каже Нессарі. «Мільярди людей на Глобальному Півдні стикаються з міжнародним валютним контролем, який виключає їх з глобальної арени. Біткоїн пропонує інклюзивне рішення, яке може зміцнити економіку і дати людям шанс на перемогу».

Додаткові переваги Noones

Месенджер Noones матиме опцію гарантованої торгівлі з ескроу та місцевим модератором для вирішення суперечок, що забезпечить додаткову перевагу в безпеці.

Ескроу-рахунок чи умовний рахунок зберігання – це поточний рахунок, який відкриває банк на запит клієнта, де кошти зберігаються до виконання всіх зобов’язань за договором обома сторонами. Це мінімізує ризики у відносинах з контрагентами при розрахунках за товари й послуги.

Додаток також має на меті монетизувати чат у спосіб з доданою вартістю.

Noones не буде доступний для користувачів у Сполучених Штатах або інших країнах зі списку заблокованих країн через регуляторні обмеження.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Світовий рекорд з P2P біткоїн-транзакцій

У Бразилії 18 лютого 2023 року було встановлено світовий рекорд з P2P біткоїн-транзакцій за допомогою Lightning Network.

Лише за 3 хвилини та 33 секунди вдалося провести 71 P2P-транзакцію.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024