Twitter запустить торгівлю BTC

Twitter запустить торгівлю BTC

Купівля та продаж проходитимуть за підтримки компанії eToro.

Соціальна мережа Twitter має намір запровадити сьогодні нову опцію у партнерстві з фінтех-компанією eToro, яка дозволить користувачам платформи торгувати біткоїном та криптовалютами. Про це повідомляє CNBC.

Користувачі Twitter зможуть скористатись новою можливістю переглядати ринкові графіки для різноманітних фінансових інструментів та купувати/продавати BTC через платформу eToro. Партнерство з фінтех-компанією дозволить розширити функцію Twitter «cashtags», яка наразі надає користувачам можливість переглядати торгові дані в режимі реального часу за допомогою TradingView.

Генеральний директор eToro Йоні Ассіа окремо зазначив, що кількість пошукових запитів «cashtags» зросла до мільйонів. Фінансовий Twitter став трендом і відіграв ключову роль у бумі роздрібної торгівлі протягом 2021 року.

Доступ до нових фінансових функцій можна отримати через вкладку «перегляд на eToro», яка перенаправляє користувачів на торгову платформу eToro».

Чому партнерство з eToro є важливим для Twitter

Партнерство з eToro стане першою значною угодою для Twitter після того, як Ілон Маск обійняв посаду генерального директора соцмережі. Ассіа вважає цю співпрацю ідеальною і вірить, що новий функціонал залучить на платформу нову аудиторію.

Концепція супер-додатку, де користувачам надають доступ до кількох онлайн-сервісів в одному місці, – це те, чого прагне Маск для Twitter. До того ж у нещодавньому інтерв'ю Маск заявив, що хоче, аби Twitter став «найбільшою фінансовою установою у світі». Саме тому партнерство з фінтех-компанією eToro збігається з візією CEO Twitter.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Фінансові інновації Twitter

Ще у грудні цього року Twitter анонсував, що планує спростити оплату в соціальній мережі, дозволивши додавати підтримку біткоїна та інших криптовалют.

А наприкінці грудня 2022 року соцмережа запровадила нову функцію, яка виводить графік курсу біткоїна при пошуковому запиті «$BTC».

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023