Twitter працює над платежами, які зможуть підтримувати BTC

Twitter працює над платежами, які зможуть підтримувати BTC

Компанія вже почала подавати заявки на отримання відповідних ліцензій.

Компанія Twitter, що належить бізнесмену Ілону Маску, вирішила спростити платежі в соціальній мережі. Вона збирається змінити їх так, щоб була можливість додати підтримку біткоїна та криптовалют, пише Financial Times.

За даними видання, вона вже почала подавати заявки на отримання відповідних ліцензій у США. Люди, близькі до компанії, стверджують, що Twitter «почав намічати архітектуру, необхідну для полегшення платежів на платформі з невеликою командою», яка потенційно може включати функції для платежів у біткоїні та криптовалюті.

Згідно з джерелом, Маск заявив, що хоче, щоб Twitter спочатку покращив платежі у фіатній валюті, а потім почав інтегрувати цифрові активи.

Інші Біткоїн-ініціативи Twitter

Наприкінці грудня 2022 року американський сервіс мікроблогів Twitter додав нову функцію, яка при пошуковому запиті «$BTC» виводить графік із курсом біткоїна.

Ініціатива розвиває так звані $Cashtags – поєднання значка $ та тикера будь-якої публічної компанії чи фінансового активу. У відповідь на такий пошуковий запит платформа покаже відповідний графік та посилання на Robinhood.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто і коли купив Twitter

Наприкінці жовтня 2022 року засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск закрив угоду з придбання соціальної мережі Twitter за $44 млрд. Серед пайових інвесторів, зокрема, була біржа Binance, яка виділила для цього $500 млн.

Маск планує зробити соцмережу більш інноваційною, доброзичливою та гостинною. Він також пообіцяв послабити правила модерації контенту на платформі та зняти попередні блокування. Крім цього, мільярдер ще влітку заявив, що хоче інтегрувати в соцмережу цифрові платежі.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023