Twitter працює над платежами, які зможуть підтримувати BTC

Twitter працює над платежами, які зможуть підтримувати BTC

Компанія вже почала подавати заявки на отримання відповідних ліцензій.

Компанія Twitter, що належить бізнесмену Ілону Маску, вирішила спростити платежі в соціальній мережі. Вона збирається змінити їх так, щоб була можливість додати підтримку біткоїна та криптовалют, пише Financial Times.

За даними видання, вона вже почала подавати заявки на отримання відповідних ліцензій у США. Люди, близькі до компанії, стверджують, що Twitter «почав намічати архітектуру, необхідну для полегшення платежів на платформі з невеликою командою», яка потенційно може включати функції для платежів у біткоїні та криптовалюті.

Згідно з джерелом, Маск заявив, що хоче, щоб Twitter спочатку покращив платежі у фіатній валюті, а потім почав інтегрувати цифрові активи.

Інші Біткоїн-ініціативи Twitter

Наприкінці грудня 2022 року американський сервіс мікроблогів Twitter додав нову функцію, яка при пошуковому запиті «$BTC» виводить графік із курсом біткоїна.

Ініціатива розвиває так звані $Cashtags – поєднання значка $ та тикера будь-якої публічної компанії чи фінансового активу. У відповідь на такий пошуковий запит платформа покаже відповідний графік та посилання на Robinhood.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто і коли купив Twitter

Наприкінці жовтня 2022 року засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск закрив угоду з придбання соціальної мережі Twitter за $44 млрд. Серед пайових інвесторів, зокрема, була біржа Binance, яка виділила для цього $500 млн.

Маск планує зробити соцмережу більш інноваційною, доброзичливою та гостинною. Він також пообіцяв послабити правила модерації контенту на платформі та зняти попередні блокування. Крім цього, мільярдер ще влітку заявив, що хоче інтегрувати в соцмережу цифрові платежі.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023