Сальвадор видав першу ліцензію постачальника цифрових активів

Сальвадор видав першу ліцензію постачальника цифрових активів

Першим, хто отримав такий дозвіл, стала біржа Bitfinex

Національна комісія з цифрових активів Сальвадору (NCDA) 11 квітня вперше видала ліцензію на роботу з цифровими активами – ліцензіатом стала біржа Bitfinex. Про це йдеться в офіційному пресрелізі платформи.

Ця ліцензія стала першою в історії, виданою відповідно до нового закону Сальвадору про цінні папери з цифровими активами (DASL), який був затверджений у січні поточного року.

Відповідно до заяви, Bitfinex також стала першою міжнародною регульованою платформою, визнаною VASP на підставі Закону про цінні папери цифрових активів (DASL).

Вести діяльність на місцевому ринку буде новий підрозділ біржі – Bitfinex Securities El Salvador. Під цим же брендом незабаром запрацює і нова торгова платформа.

Що дає Bitfinex нова ліцензія

Bitfinex Securities надаватиме послуги, які дозволять отримати доступ до нових джерел фінансування. Компанія надасть інвесторам нові фінансові продукти, включаючи акції та облігації на основі блокчейну.

Також компанії, організації та інвестори, які відчувають труднощі з банківським обслуговуванням, зможуть користуватися раніше недоступними для них послугами.

«Використовуючи можливості відкритих мереж, криптовалют і децентралізованих P2P-технологій, ми будуємо вільну і відкриту альтернативну фінансову систему, де учасники повністю контролюють свої власні цифрові активи»,– зазначається у пресрелізі.

Компанія додала, що вона продовжує фінансову революцію в Сальвадорі, допомагаючи освітнім проєктам, таким як Mi Primer Bitcoin, та технологіям другого рівня, таким як Lightning Network і RGB.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Сальвадор випустить біткоїн-облігації

Сальвадор має намір випустити біткоїн-облігації в період між червнем та вереснем 2023 року.

Біткоїн-бонди (цінні папери, засновані на біткоїні, які мають всі характеристики традиційних цінних паперів) можуть бути реалізовані у вигляді цифрових цінних паперів. Форма облігацій наразі обговорюється.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023