Сальвадор видав першу ліцензію постачальника цифрових активів

Сальвадор видав першу ліцензію постачальника цифрових активів

Першим, хто отримав такий дозвіл, стала біржа Bitfinex

Національна комісія з цифрових активів Сальвадору (NCDA) 11 квітня вперше видала ліцензію на роботу з цифровими активами – ліцензіатом стала біржа Bitfinex. Про це йдеться в офіційному пресрелізі платформи.

Ця ліцензія стала першою в історії, виданою відповідно до нового закону Сальвадору про цінні папери з цифровими активами (DASL), який був затверджений у січні поточного року.

Відповідно до заяви, Bitfinex також стала першою міжнародною регульованою платформою, визнаною VASP на підставі Закону про цінні папери цифрових активів (DASL).

Вести діяльність на місцевому ринку буде новий підрозділ біржі – Bitfinex Securities El Salvador. Під цим же брендом незабаром запрацює і нова торгова платформа.

Що дає Bitfinex нова ліцензія

Bitfinex Securities надаватиме послуги, які дозволять отримати доступ до нових джерел фінансування. Компанія надасть інвесторам нові фінансові продукти, включаючи акції та облігації на основі блокчейну.

Також компанії, організації та інвестори, які відчувають труднощі з банківським обслуговуванням, зможуть користуватися раніше недоступними для них послугами.

«Використовуючи можливості відкритих мереж, криптовалют і децентралізованих P2P-технологій, ми будуємо вільну і відкриту альтернативну фінансову систему, де учасники повністю контролюють свої власні цифрові активи»,– зазначається у пресрелізі.

Компанія додала, що вона продовжує фінансову революцію в Сальвадорі, допомагаючи освітнім проєктам, таким як Mi Primer Bitcoin, та технологіям другого рівня, таким як Lightning Network і RGB.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Сальвадор випустить біткоїн-облігації

Сальвадор має намір випустити біткоїн-облігації в період між червнем та вереснем 2023 року.

Біткоїн-бонди (цінні папери, засновані на біткоїні, які мають всі характеристики традиційних цінних паперів) можуть бути реалізовані у вигляді цифрових цінних паперів. Форма облігацій наразі обговорюється.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023