Сальвадор випустить біткоїн-облігації вже влітку

Сальвадор випустить біткоїн-облігації вже влітку

Біткоїн-бонди можуть бути випущені у формі цифрових цінних паперів.

Сальвадор планує випустити біткоїн-облігації в період з червня по вересень 2023 року. Про це заявив CTO Bitfinex Паоло Ардоіно під час конференції Paris Blockchain Week.

Ардоіно також додав, що біткоїн-бонди (цінні папери на основі біткоїна, які мають усі функції традиційних цінних паперів) можуть бути випущені у формі цифрових цінних паперів.

«Коли було висунуто ідею створення облігацій біткоїна, процентні ставки Казначейства США були набагато нижчими. І цей продукт, облігації, забезпечив би прибутковість у 7% на рік», – зазначив CTO Bitfinex.

Тим часом форма випуску облігацій ще не остаточно, й вона обговорюється.

Позиція МВФ

Міжнародний валютний фонд вважає випуск таких облігацій поганою ідеєю, адже це несе фіскальні ризики.

Водночас МВФ визнав, що біткоїн, після визнання законним платіжним засобом у Сальвадорі, не зашкодив економіці країни.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Навіщо Сальвадору біткоїн-облігації

У січні цього року парламент Сальвадору ухвалив закон про випуск облігацій, забезпечених BTC. За задумом уряду Наїба Букеле, це дозволить Сальвадору забезпечити себе додатковим капіталом у розмірі $1 млрд.

Сальвадор робить все більше кроків на шляху до гіпербіткоїнізації. Окрім випуску біткоїн-бондів, уряд країни з 18 листопада щодня купує по 1 BTC.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023