Сальвадор випустить біткоїн-облігації вже влітку

Сальвадор випустить біткоїн-облігації вже влітку

Біткоїн-бонди можуть бути випущені у формі цифрових цінних паперів.

Сальвадор планує випустити біткоїн-облігації в період з червня по вересень 2023 року. Про це заявив CTO Bitfinex Паоло Ардоіно під час конференції Paris Blockchain Week.

Ардоіно також додав, що біткоїн-бонди (цінні папери на основі біткоїна, які мають усі функції традиційних цінних паперів) можуть бути випущені у формі цифрових цінних паперів.

«Коли було висунуто ідею створення облігацій біткоїна, процентні ставки Казначейства США були набагато нижчими. І цей продукт, облігації, забезпечив би прибутковість у 7% на рік», – зазначив CTO Bitfinex.

Тим часом форма випуску облігацій ще не остаточно, й вона обговорюється.

Позиція МВФ

Міжнародний валютний фонд вважає випуск таких облігацій поганою ідеєю, адже це несе фіскальні ризики.

Водночас МВФ визнав, що біткоїн, після визнання законним платіжним засобом у Сальвадорі, не зашкодив економіці країни.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Навіщо Сальвадору біткоїн-облігації

У січні цього року парламент Сальвадору ухвалив закон про випуск облігацій, забезпечених BTC. За задумом уряду Наїба Букеле, це дозволить Сальвадору забезпечити себе додатковим капіталом у розмірі $1 млрд.

Сальвадор робить все більше кроків на шляху до гіпербіткоїнізації. Окрім випуску біткоїн-бондів, уряд країни з 18 листопада щодня купує по 1 BTC.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023