Біржа GDAC стала жертвою хакерів

Біржа GDAC стала жертвою хакерів

У торговельної платформи вкрали біткоїнів та криптовалют на $13 млн.

Південнокорейська біржа GDAC втратила майже $13 млн у біткоїнах та криптовалютах через хакерську атаку. Про це вона повідомила у пресрелізі.

Втрати у цифровому золоті склали 60,8 BTC (більш ніж $1,8 млн станом на 11 квітня 2023). Загалом викрадені кошти становлять приблизно 23% від загального обсягу активів GDAC.

Що сталося з GDAC

Інцидент стався 9 квітня. Хакери атакували гарячий гаманець біржі, після чого перевели на невстановлену адресу цифрові активи на суму приблизно $13 млн.

Команда платформи відразу призупинила та заблокувала роботу системи введення та виведення коштів та пов'язаних з ними серверів. GDAC також повідомила про інцидент регуляторів і звернулася до правоохоронних органів.

«Ми звертаємося до емітентів активів (фондів), бірж та операторів DeFi з проханням співпрацювати у заморожуванні активів. Наразі ми координуємо дії з різними організаціями та робимо все можливе»,– запевнив CEO GDAC Синхван Хан.

Через розслідування, що триває, біржа поки не може точно сказати, коли депозити та зняття коштів будуть відновлені.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Mt.Gox починає виплати компенсацій

7 квітня 2023 року одна з найбільших та найвідоміших бірж для обміну BTC Mt.Gox відкрила вікно для виплат у біткоїнах постраждалим від її банкрутства.

Процес виплати коштів триватиме до 31 жовтня 2023 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023