Починаються виплати компенсацій клієнтам Mt.Gox

Починаються виплати компенсацій клієнтам Mt.Gox

Вікно виплат триватиме від сьогодні до 31 жовтня 2023 року.

Сьогодні відкривається вікно для виплат у біткоїнах постраждалим від банкрутства біржі Mt.Gox. Процес виплати коштів триватиме до 31 жовтня 2023 рок, повідомив попечитель біржі Нобуакі Кобаяші.

В опублікованому на сайті Mt. Gox листі Кобаяші розповів, що зобов'язується узгодити платежі з фінансовими установами, включно з біржами, які розподілять кошти серед кредиторів.

«У зв'язку з цим очікується, що до початку виплат пройде певний час», – наголосив він.

Історія краху Mt. Gox

Mt. Gox була однією з найбільших та найвідоміших бірж для обміну BTC. Її заснували у 2010 році в Японії. З часом вона стала одним з основних майданчиків для торгівлі біткоїном і на піку своєї популярності опрацьовувала близько 70% всіх біткоїн-транзакцій у світі.

Однак у 2014 році Mt. Gox зазнала краху, втративши частину коштів через проблему з безпекою. За офіційними даними, було вкрадено понад 850 000 BTC (на той час вартістю понад $450 млн), з яких більшість належала клієнтам біржі. У зв'язку з цим Mt. Gox була змушена припинити свою діяльність і подати заяву про банкрутство.

Після краху Mt. Gox почався процес організації компенсацій. У 2018 році японський суд затвердив план виплат відшкодувань потерпілим клієнтам біржі.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Mt. Gox продовжує ходлити

Головний кредитор збанкрутілої біржі Mt. Gox – Mt. Gox Investment Fund – не планує продавати BTC, які він має отримати восени цього року.

Зараз у розпорядженні кредитора є 141 686 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023