Найбільший кредитор Mt. Gox планує ходлити BTC

Найбільший кредитор Mt. Gox планує ходлити BTC

Mt. Gox Investment Fund не збирається продавати отримані біткоїни.

Головний кредитор збанкрутілої біржі Mt. Gox – Mt. Gox Investment Fund – не планує продавати BTC, які він має отримати восени цього року. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на співробітників фонду.

Загальний обсяг нерозподілених біткоїнів складає 141 686 BTC. Їхня ринкова вартість на цей момент перевищує $3 млрд. Наразі кредиторам доступні два варіанти отримання своїх коштів.

Перший – більш терміновий: виплата приблизно 90% від суми у жовтні цього року. Другий – менш терміновий: отримання більшого відсотка, але наступного року. Mt. Gox Investment Fund обрав перший варіант. Він отримає кошти у співвідношенні 70% BTC та 30% готівки. Всі кредитори повинні визначитися до 6 квітня включно.

Що таке Mt. Gox

Mt. Gox була найбільшою біржею з торгівлі біткоїнами у період 2011-2013 років. У лютому 2014 року були призупинені всі торговельні операції на біржі. Mt. Gox також постраждала від злому її системи та маніпулювання персональними даними користувачів та ціною BTC.

Внаслідок цього було втрачено 850 000 BTC, але правоохоронцям цю суму вдалося зменшити до 650 000 BTC. Виплати власникам монет багато разів переносилися, але цього разу ця проблема має бути розв’язана.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Крах інших бірж

Протягом останнього ведмежого ринку відбувся колапс ще декількох централізованих платформ та сервісів. Найбільшою з них була біржа FTX, якій не вдалося покрити дефіцит коштів у понад $9 млрд через нецільове використання коштів клієнтів.

Читайте також: Що таке Біткоїн

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024