Курс біткоїна досяг $30 000 завдяки китам

Курс біткоїна досяг $30 000 завдяки китам

Головний цифровий актив стабільно відновлює свої позиції.

Ввечері 10 квітня кити здійснили 11 транзакцій на понад 2000 BTC кожна (загалом понад 22 000 BTC), забезпечивши додатковий бичачий імпульс біткоїну. Про це повідомляє аналітична платформа Santiment.

Усі ці китові транзакції були реалізовані двома кластерами (вісім переказів та ще три), що відбулися одночасно. Перші вісім транзакцій пройшли напередодні о 20:28 за київським часом. Останні три транзакції відбулися о 21:25, створивши додатковий попит на актив.

Курс біткоїна досяг $30 000 завдяки китам
Китові транзакції напередодні зростання ціни BTC. Джерело: Santiment.

У доларовому вимірі перші вісім транзакцій становили фіатний еквівалент у $476 млн, а інші три – $179 млн. Проте їхній вплив на ціноутворення міг бути значно потужнішим через відстежування поведінки китів іншими учасниками ринку та відкриття відповідних довгих позицій.

Динаміка вартості біткоїна

Внаслідок активності китів біткоїн подолав ціновий рівень у $30 000, що історично є дуже важливим для цифрового активу. За останні п’ять днів біткоїн додав понад 7% своєї ринкової вартості.

Від початку року зростання становить близько 80%. Біткоїн випереджає за цим показником золото, біржові індекси та інші традиційні фінансові інструменти.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Соціальний інтерес до біткоїна

Пошуковий запит «Bitcoin» у США за останні 12 місяців вийшов на перше місце й випередив за популярністю колишнього президента Дональда Трампа та такі соціальні теми, як зброя, медичне страхування та політика. Інформацію про біткоїн у Google шукали 1,9 млн разів у США та 12 млн у всьому світі.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023