Курс біткоїна досяг $30 000 завдяки китам

Курс біткоїна досяг $30 000 завдяки китам

Головний цифровий актив стабільно відновлює свої позиції.

Ввечері 10 квітня кити здійснили 11 транзакцій на понад 2000 BTC кожна (загалом понад 22 000 BTC), забезпечивши додатковий бичачий імпульс біткоїну. Про це повідомляє аналітична платформа Santiment.

Усі ці китові транзакції були реалізовані двома кластерами (вісім переказів та ще три), що відбулися одночасно. Перші вісім транзакцій пройшли напередодні о 20:28 за київським часом. Останні три транзакції відбулися о 21:25, створивши додатковий попит на актив.

Курс біткоїна досяг $30 000 завдяки китам
Китові транзакції напередодні зростання ціни BTC. Джерело: Santiment.

У доларовому вимірі перші вісім транзакцій становили фіатний еквівалент у $476 млн, а інші три – $179 млн. Проте їхній вплив на ціноутворення міг бути значно потужнішим через відстежування поведінки китів іншими учасниками ринку та відкриття відповідних довгих позицій.

Динаміка вартості біткоїна

Внаслідок активності китів біткоїн подолав ціновий рівень у $30 000, що історично є дуже важливим для цифрового активу. За останні п’ять днів біткоїн додав понад 7% своєї ринкової вартості.

Від початку року зростання становить близько 80%. Біткоїн випереджає за цим показником золото, біржові індекси та інші традиційні фінансові інструменти.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Соціальний інтерес до біткоїна

Пошуковий запит «Bitcoin» у США за останні 12 місяців вийшов на перше місце й випередив за популярністю колишнього президента Дональда Трампа та такі соціальні теми, як зброя, медичне страхування та політика. Інформацію про біткоїн у Google шукали 1,9 млн разів у США та 12 млн у всьому світі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023