Американці у Google частіше шукають Біткоїн, ніж Трампа

Американці у Google частіше шукають Біткоїн, ніж Трампа

Протягом року слово «Bitcoin» мешканці США «гуглили» 1,9 млн разів.

За останні 12 місяців у США слово «Bitcoin» в Google шукали 1,9 млн разів. Про це йде мова у звіті аналітичного сервісу Ahrefs.

Таким чином Біткоїном цікавляться частіше, ніж колишнім президентом США Дональдом Трампом, який регулярно потрапляє у скандали та чиє ім’я стало другим за популярністю запитом у Google.

Американці у Google частіше шукають Біткоїн, ніж Трампа
Дані щодо пошукових запитів у Google. Джерело: Ahrefs

Тим часом такі популярні запити, як «зброя», «медичне страхування» та «політика», не потрапили навіть до першої десятки списку.

Невада найбільше цікавиться Біткоїном

Порівняння по штатах показало, що Невада – штат з найбільшою кількістю пошукових запитів «Bitcoin», за ним йдуть Маямі, Каліфорнія і Вашингтон відповідно.

За даними Trading Browser, основною причиною цього є низькі податки та ініціативи місцевої влади, спрямовані на розвиток інновацій. «Багаторічний досвід Невади у сфері азартних ігор може бути фактором, що сприяє успіху і високому інтересу до біткоїна», – додають автори дослідження.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Лідерство Біткоїна в Google

У 2022 році Біткоїн став лідером з пошукових запитів у Google серед усіх цифрових валют.

Згідно з аналізом даних Google Trends, загальна кількість пошукових запитів за словом «Біткоїн» минулого року становила 28,4 млн запитів щомісяця.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023