Американці у Google частіше шукають Біткоїн, ніж Трампа

Американці у Google частіше шукають Біткоїн, ніж Трампа

Протягом року слово «Bitcoin» мешканці США «гуглили» 1,9 млн разів.

За останні 12 місяців у США слово «Bitcoin» в Google шукали 1,9 млн разів. Про це йде мова у звіті аналітичного сервісу Ahrefs.

Таким чином Біткоїном цікавляться частіше, ніж колишнім президентом США Дональдом Трампом, який регулярно потрапляє у скандали та чиє ім’я стало другим за популярністю запитом у Google.

Американці у Google частіше шукають Біткоїн, ніж Трампа
Дані щодо пошукових запитів у Google. Джерело: Ahrefs

Тим часом такі популярні запити, як «зброя», «медичне страхування» та «політика», не потрапили навіть до першої десятки списку.

Невада найбільше цікавиться Біткоїном

Порівняння по штатах показало, що Невада – штат з найбільшою кількістю пошукових запитів «Bitcoin», за ним йдуть Маямі, Каліфорнія і Вашингтон відповідно.

За даними Trading Browser, основною причиною цього є низькі податки та ініціативи місцевої влади, спрямовані на розвиток інновацій. «Багаторічний досвід Невади у сфері азартних ігор може бути фактором, що сприяє успіху і високому інтересу до біткоїна», – додають автори дослідження.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Лідерство Біткоїна в Google

У 2022 році Біткоїн став лідером з пошукових запитів у Google серед усіх цифрових валют.

Згідно з аналізом даних Google Trends, загальна кількість пошукових запитів за словом «Біткоїн» минулого року становила 28,4 млн запитів щомісяця.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023