Сальвадор почав блокувати анонімні біткоїн-платежі

Сальвадор почав блокувати анонімні біткоїн-платежі

BTC-гаманець Chivo заморожує усі «сумнівні» адреси, вимагаючи довести походження коштів.

Біткоїн-гаманець Chivo, випущений урядом Сальвадору, блокує платежі з анонімних джерел. Про це написав на своїй сторінці у Twitter засновник проєкту Bitcoin Beach Майкл Петерсон.

Сальвадор почав блокувати анонімні біткоїн-платежі
Банкомат Chivo. Джерело: Twitter

Зокрема система блокує гаманці, на які приходили транзакції з анонімного BTC-гаманця Wasabi.

«Цього тижня у знайомого місцевого теслі заморозили гаманець за транзакції на суму $1000. Його попросили довести походження коштів. Така ситуація буде штовхати людей назад до традиційної банківської системи. Їхні банківські транзакції піддаються меншій перевірці, ніж транзакції BTC»,– розповів Петерсон.

Сальвадор можливо поступився регуляторам

Критики висловлюють думку, що Сальвадор поступився регуляторам зі США, і тепер їхнім головним завданням стане боротьба з конфіденційністю.

Багато Біткоїн-максималістів також висловили впевненість, що уряд Сальвадору «має подвійні стандарти, подібні до тих, що вже існують у багатьох туристичних напрямках, що добре функціонують». Вони підозрюють, що іноземці з високим доходом зможуть обходити цей закон, а місцеві жителі – ні.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Позитивний вплив Біткоїна на Сальвадор

Уже майже два роки як біткоїн є законним платіжним засобом у Сальвадорі.

Завдяки легалізації біткоїна туризм у країні збільшився на 95%. У багатьох магазинах Сальвадору можна розплатитися за товари за допомогою BTC, що приваблює сюди Біткоїн-ентузіастів.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023