Сальвадор почав блокувати анонімні біткоїн-платежі

Сальвадор почав блокувати анонімні біткоїн-платежі

BTC-гаманець Chivo заморожує усі «сумнівні» адреси, вимагаючи довести походження коштів.

Біткоїн-гаманець Chivo, випущений урядом Сальвадору, блокує платежі з анонімних джерел. Про це написав на своїй сторінці у Twitter засновник проєкту Bitcoin Beach Майкл Петерсон.

Сальвадор почав блокувати анонімні біткоїн-платежі
Банкомат Chivo. Джерело: Twitter

Зокрема система блокує гаманці, на які приходили транзакції з анонімного BTC-гаманця Wasabi.

«Цього тижня у знайомого місцевого теслі заморозили гаманець за транзакції на суму $1000. Його попросили довести походження коштів. Така ситуація буде штовхати людей назад до традиційної банківської системи. Їхні банківські транзакції піддаються меншій перевірці, ніж транзакції BTC»,– розповів Петерсон.

Сальвадор можливо поступився регуляторам

Критики висловлюють думку, що Сальвадор поступився регуляторам зі США, і тепер їхнім головним завданням стане боротьба з конфіденційністю.

Багато Біткоїн-максималістів також висловили впевненість, що уряд Сальвадору «має подвійні стандарти, подібні до тих, що вже існують у багатьох туристичних напрямках, що добре функціонують». Вони підозрюють, що іноземці з високим доходом зможуть обходити цей закон, а місцеві жителі – ні.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Позитивний вплив Біткоїна на Сальвадор

Уже майже два роки як біткоїн є законним платіжним засобом у Сальвадорі.

Завдяки легалізації біткоїна туризм у країні збільшився на 95%. У багатьох магазинах Сальвадору можна розплатитися за товари за допомогою BTC, що приваблює сюди Біткоїн-ентузіастів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024