Кількість біткоїн-адрес перевищила населення України

Кількість біткоїн-адрес перевищила населення України

Темпи появи нових ненульових BTC-адрес на максимумі останніх двох років.

Кількість біткоїн-адрес із позитивним балансом вперше перевищила 46 млн, що є новим історичним максимумом та перевищує населення України, яке за різними оцінками становить близько 43 млн осіб. Про це інформує аналітична платформа Santiment.

Останніми тижнями прискорилися темпи зростання кількості ненульових біткоїн-адрес. Ця динаміка може бути пов’язана як з активністю ходлерів (адже кожен гаманець може мати необмежену кількість адрес), так і біткоїнерів-новачків.

Кількість біткоїн-адрес перевищила населення України
Динаміка кількості біткоїн-адрес. Джерело: Santiment.

Аналітики Santiment зазначають, що така динаміка спостерігалася останній раз на початку 2021 року, що припало на бичачий ринок біткоїна. У квітні 2021 року курс BTC вперше перевищив $65 000. Тож наразі кількість адрес із позитивним балансом перевищує населення України, що, за даними Worldometers, становить близько 43 млн.

Домінування ходлерів

Однією з тенденцій останніх місяців також стало зростання питомої ваги ходлерів. Усе більше біткоїнерів використовують BTC як засіб збереження вартості. Наразі 67% всіх монет не переміщувалися у мережі щонайменше протягом року.

Аналогічний показник для терміну у два роки складає 53%, п’яти років – 29%, семи років – 20% тощо. Тож попит на BTC зростає серед усіх основних груп довгострокових власників. Домінування «сильних рук» на ринку традиційно створює передумови для бичачого циклу.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Виплати клієнтам Mt. Gox

Частина монет може активізуватися найближчими тижнями, адже розпочинаються виплати клієнтам збанкрутілої біржі Mt. Gox. Загалом буде виплачено близько 142 000 BTC. Процес триватиме до 31 жовтня 2023 року.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023