Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes

Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes

Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів.

Зловмисники атакували хмарні сервіси виробника біткоїн-банкоматів General Bytes, чим завдали збитків клієнтам на суму у понад $1,5 млн. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Вразливості було надано найвищий ступінь небезпеки. Хакери змогли отримати доступ до конфіденційної інформації, включаючи паролі та приватні ключі, що зберігалися на гарячих гаманцях.

Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes
Команда General Bytes. Джерело: Bitcoin Conference.

Попри регулярні аудити, що проводилися з 2021 року, ця вразливість не була раніше встановлена. Наразі компанія була змушена повністю припинити використання свого хмарного сервісу до розв’язання цієї проблеми.

General Bytes: що це за компанія

General Bytes – це відомий виробник біткоїн-банкоматів з головним офісом у Празі (Чехія). Компанія вже реалізувала понад 15 000 BTC через свою мережу терміналів. У її власності перебуває понад 13 700 банкоматів у 143 країнах.

Компанія планує провести посилену перевірку безпеки своїх сервісів. Операторам банкоматів рекомендували використовувати локальні сервери та VPN, що можуть також стати у пригоді для більшості клієнтів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Динаміка кількості біткоїн-банкоматів

Останнім часом кількість біткоїн-банкоматів почала скорочуватися. За останні два місяці кількість таких терміналів знизилася на 412 одиниць. США та Канада є глобальними лідерами за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023