Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes

Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes

Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів.

Зловмисники атакували хмарні сервіси виробника біткоїн-банкоматів General Bytes, чим завдали збитків клієнтам на суму у понад $1,5 млн. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Вразливості було надано найвищий ступінь небезпеки. Хакери змогли отримати доступ до конфіденційної інформації, включаючи паролі та приватні ключі, що зберігалися на гарячих гаманцях.

Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes
Команда General Bytes. Джерело: Bitcoin Conference.

Попри регулярні аудити, що проводилися з 2021 року, ця вразливість не була раніше встановлена. Наразі компанія була змушена повністю припинити використання свого хмарного сервісу до розв’язання цієї проблеми.

General Bytes: що це за компанія

General Bytes – це відомий виробник біткоїн-банкоматів з головним офісом у Празі (Чехія). Компанія вже реалізувала понад 15 000 BTC через свою мережу терміналів. У її власності перебуває понад 13 700 банкоматів у 143 країнах.

Компанія планує провести посилену перевірку безпеки своїх сервісів. Операторам банкоматів рекомендували використовувати локальні сервери та VPN, що можуть також стати у пригоді для більшості клієнтів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Динаміка кількості біткоїн-банкоматів

Останнім часом кількість біткоїн-банкоматів почала скорочуватися. За останні два місяці кількість таких терміналів знизилася на 412 одиниць. США та Канада є глобальними лідерами за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023