У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів

У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів

За останні два місяці кількість таких пристроїв зменшилася на 412 одиниць.

З початку року глобальна мережа біткоїн-банкоматів скоротилася на 412 пристроїв. Про це свідчать дані сервісу Coin ATM Radar.

У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів
До 2023 року у світі переважно встановлювали біткоїн-банкомати.

Сьогодні у світі налічується 37 767 біткоїн-банкоматів.

У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів
Загальна кількість біткоїн-банкоматів у світі.

За перші два місяці 2023 року рекордне зниження продемонстрували Ірландія та Бельгія. В Ірландії кількість біткоїн-банкоматів скоротилася на 19 пристроїв, а в Бельгії з 25 до двох пристроїв.

Втім, попри негативний тренд, нові біткоїн-банкомати все одно з'являються. Наприклад, в Австралії з початку року було встановлено 22 пристрої.

На скорочення числа біткоїн-банкоматів можуть впливати кілька факторів: міжнародна напруженість, втрата доходів і тривалий ведмежий ринок.

Навіщо потрібні біткоїн-банкомати

Біткоїн-банкомати – це термінали, за допомогою яких можна придбати або продати BTC. Вони здатні приймати як готівку, так і банківські картки.

Ціна покупки BTC залежить від поточного курсу, який банкомат отримує через інтернет у режимі реального часу. Слід пам'ятати, що банкомат стягує додаткову комісію за послугу та враховує її вартість.

Найчастіше біткоїн-банкомати встановлюють у магазинах, ресторанах, торгових центрах, поштових відділеннях та аеропортах.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Скільки біткоїн-банкоматів було у 2022 році

У другій половині 2022 року у світі встановили 94 біткоїн-банкомати. І станом на кінець минулого року в глобальній мережі функціонував 38 641 такий пристрій.

США та Канада виявилися лідерами за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів. Замикали п'ятірку Іспанія, Австралія та Польща.

Отключить проверкуПремиальные предложенияОтключить проверкуПремиальные предложения

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024