У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів

У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів

За останні два місяці кількість таких пристроїв зменшилася на 412 одиниць.

З початку року глобальна мережа біткоїн-банкоматів скоротилася на 412 пристроїв. Про це свідчать дані сервісу Coin ATM Radar.

У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів
До 2023 року у світі переважно встановлювали біткоїн-банкомати.

Сьогодні у світі налічується 37 767 біткоїн-банкоматів.

У світі почала скорочуватися кількість біткоїн-банкоматів
Загальна кількість біткоїн-банкоматів у світі.

За перші два місяці 2023 року рекордне зниження продемонстрували Ірландія та Бельгія. В Ірландії кількість біткоїн-банкоматів скоротилася на 19 пристроїв, а в Бельгії з 25 до двох пристроїв.

Втім, попри негативний тренд, нові біткоїн-банкомати все одно з'являються. Наприклад, в Австралії з початку року було встановлено 22 пристрої.

На скорочення числа біткоїн-банкоматів можуть впливати кілька факторів: міжнародна напруженість, втрата доходів і тривалий ведмежий ринок.

Навіщо потрібні біткоїн-банкомати

Біткоїн-банкомати – це термінали, за допомогою яких можна придбати або продати BTC. Вони здатні приймати як готівку, так і банківські картки.

Ціна покупки BTC залежить від поточного курсу, який банкомат отримує через інтернет у режимі реального часу. Слід пам'ятати, що банкомат стягує додаткову комісію за послугу та враховує її вартість.

Найчастіше біткоїн-банкомати встановлюють у магазинах, ресторанах, торгових центрах, поштових відділеннях та аеропортах.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Скільки біткоїн-банкоматів було у 2022 році

У другій половині 2022 року у світі встановили 94 біткоїн-банкомати. І станом на кінець минулого року в глобальній мережі функціонував 38 641 такий пристрій.

США та Канада виявилися лідерами за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів. Замикали п'ятірку Іспанія, Австралія та Польща.

Отключить проверкуПремиальные предложенияОтключить проверкуПремиальные предложения

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023