У ЄС посилюють вимоги до банків, що працюють з BTC

У ЄС посилюють вимоги до банків, що працюють з BTC

Кредитно-фінансовим установам доведеться забезпечити покриття ризиків, пов'язаних із «криптоактивами».

Комітет Європейського парламенту з економіки та грошово-кредитних питань проголосував за введення суворих обмежень для банків, які прагнуть зберігати та проводити операції з біткоїнами. Про це повідомляє Reuters.

Документ передбачає застосування коефіцієнта зважування ризику 1250% щодо біткоїна та криптовалют. Кредитно-фінансові установи мають забезпечити повне покриття резервами капіталу та втратять можливість використовувати кредитне плече під час операцій з цифровими активами.

«Такі заборонні вимоги до капіталу допоможуть запобігти поширенню нестабільності у криптосвіті на фінансову систему», – прокоментував депутат Європарламенту Маркус Фербер.

Щоб стати законом, нові правила мають бути схвалені Європейським парламентом і міністрами фінансів ЄС. Також Європарламент, Єврорада та Єврокомісія мають уточнити визначення «криптоактивів», щоб узгодити остаточний текст закону.

Коли в ЄС врегулюють Біткоїн

Європейський парламент минулого тижня ухвалив рішення відкласти голосування щодо Регламенту ринків криптоактивів (MiCA) на квітень.

Пленарне засідання з питання MiCA відкладалося вже двічі через проблеми з перекладом майже 400-сторінкового файлу 24 офіційними мовами країн ЄС. Цього разу причина затримки та сама.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як регулюватимуть Біткоїн-індустрію країни G20

Міжнародна Рада з фінансової стабільності (FSB), яка є консультативним органом при G20, розробить глобальні стандарти для Біткоїн-індустрії та представить їх на початку 2023 року.

Протягом найближчих кількох місяців FSB встановить графік реалізації початкових рекомендацій для світових регуляторних органів. Після цього розпочнеться процес узгодження, а потім їх можна буде вводити в дію.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023