Рада при G20 розробить стандарти для Біткоїн-індустрії

Рада при G20 розробить стандарти для Біткоїн-індустрії

Пропозиції по регулюванню ринку FSB представить на початку 2023 року.

Міжнародна Рада з фінансової стабільності (FSB), яка є консультативним органом при G20, розробить глобальні стандарти для Біткоїн-індустрії та представить їх на початку наступного року. Про це заявив генеральний секретар FSB Дітріх Доманські, повідомляє Financial Times.

За його словами, нещодавні події в галузі продемонстрували необхідність терміново усунути ризики в індустрії. «Якби необхідні стандарти були введені раніше, то не трапилося б краху Terra/Luna і FTX», – впевнений він додаючи, що мета розробки стандартів у тому, щоб утримувати Біткоїн-компанії в тих же рамках, що й традиційні фінансові організації.

Чиновник також зазначив, що існують обмеження щодо швидкості розробки нормативних вимог через необхідність занурення у специфіку функціонування ринку цифрових активів.

Тому в найближчі кілька місяців Рада фінансової стабільності встановить графік реалізації початкових рекомендацій для світових регуляторних органів. Після цього розпочнеться процес узгодження, а потім їх можна буде приводити в дію.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як регулюють ринок Біткоїна в ЄС

Європейський союз нещодавно вирішив взяти під контроль усі транзакції у біткоїнах на суму понад 1000 євро.

Згідно з новою директивою Євросоюзу, всі транзакції у BTC та криптовалютах розміром понад 1000 євро перевірятимуться операторами транзакцій, постачальниками послуг віртуальних активів (VASP).

Також у країнах ЄС для одного платежу готівкою можна буде використовувати не більше 10 000 євро. Таким чином користувачам буде «складніше залишатися анонімними під час купівлі чи продажу цифрових активів».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024