Рада при G20 розробить стандарти для Біткоїн-індустрії

Рада при G20 розробить стандарти для Біткоїн-індустрії

Пропозиції по регулюванню ринку FSB представить на початку 2023 року.

Міжнародна Рада з фінансової стабільності (FSB), яка є консультативним органом при G20, розробить глобальні стандарти для Біткоїн-індустрії та представить їх на початку наступного року. Про це заявив генеральний секретар FSB Дітріх Доманські, повідомляє Financial Times.

За його словами, нещодавні події в галузі продемонстрували необхідність терміново усунути ризики в індустрії. «Якби необхідні стандарти були введені раніше, то не трапилося б краху Terra/Luna і FTX», – впевнений він додаючи, що мета розробки стандартів у тому, щоб утримувати Біткоїн-компанії в тих же рамках, що й традиційні фінансові організації.

Чиновник також зазначив, що існують обмеження щодо швидкості розробки нормативних вимог через необхідність занурення у специфіку функціонування ринку цифрових активів.

Тому в найближчі кілька місяців Рада фінансової стабільності встановить графік реалізації початкових рекомендацій для світових регуляторних органів. Після цього розпочнеться процес узгодження, а потім їх можна буде приводити в дію.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як регулюють ринок Біткоїна в ЄС

Європейський союз нещодавно вирішив взяти під контроль усі транзакції у біткоїнах на суму понад 1000 євро.

Згідно з новою директивою Євросоюзу, всі транзакції у BTC та криптовалютах розміром понад 1000 євро перевірятимуться операторами транзакцій, постачальниками послуг віртуальних активів (VASP).

Також у країнах ЄС для одного платежу готівкою можна буде використовувати не більше 10 000 євро. Таким чином користувачам буде «складніше залишатися анонімними під час купівлі чи продажу цифрових активів».

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023