У ЄС встановили ліміт для BTC-транзакцій

У ЄС встановили ліміт для BTC-транзакцій

Усі біткоїн-транзакції понад 1000 євро ретельно перевірятимуться.

Європейський союз вирішив взяти під контроль усі транзакції у біткоїнах на суму понад 1000 євро. Про це повідомляється на офіційному сайті Ради Євросоюзу.

Згідно з новою директивою Євросоюзу, всі транзакції у BTC та криптовалютах розміром понад 1000 євро перевірятимуться операторами транзакцій, постачальниками послуг віртуальних активів (VASP).

Також у країнах ЄС для одного платежу готівкою можна буде використовувати не більше 10 000 євро.

Міністр фінансів Чехії Збинек Станджура пояснив, що таким чином користувачам буде складніше залишатися анонімними під час купівлі чи продажу цифрових активів.

Крім того, Європейський союз перевірятиме VASP щодо боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму (AML) так само суворо, як банки й інші фінансові організації. Біржі та провайдери кастодіальних послуг мають запровадити елементи зниження ризиків у роботі зі своїми гаманцями, а також інші заходи контролю міжнародних цифрових платежів.

У блоці вважають, що нові правила ускладнюють використання готівки та цифрових активів у злочинних цілях.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще правила хоче запровадити ЄС

Європейська комісія минулого тижня запропонувала нові правила податкової звітності для всіх біткоїн-компаній, які працюють у Євросоюзі. Ці норми доповнять Регламент ринків криптоактивів (MiCA).

Відповідно до документа, біткоїн-компанії мають повідомляти про всі операції в податкові органи. Компанії, що обслуговують європейських користувачів і не мають філій у ЄС, теж будуть зобов'язані повідомляти про доходи.

Усі компанії зобов'яжуть надавати податковим органам особисту інформацію про користувачів: адресу проживання, місце та дату народження, а також суму, яку особа витратила на купівлю цифрових активів, і суму, яку виручила від їхнього продажу.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024