ЦАР створить нормативну базу для Біткоїн-індустрії

ЦАР створить нормативну базу для Біткоїн-індустрії

Таким чином, африканська держава хоче прискорити розвиток національної економіки.

У Центральноафриканській республіці сформували спеціальний комітет, який розробить правову базу для легалізації цифрових активів та прискорення розвитку національної економіки. Про це повідомив президент ЦАР Фостен-Аршанж Туадера.

«Отримавши доступ до криптовалют, монетарні бар'єри, що існували досі, зникнуть. Головне, у чому зацікавлений уряд – це розвиток економіки», – наголосив Туадера.

До спеціального комітету, відповідального за розробку законопроєкту про використання біткоїна та криптовалют, увійшли 15 чиновників із п'яти міністерств ЦАР.

Навіщо ЦАР хоче врегулювати Біткоїн-індустрію

Центральноафриканська республіка – невелика країна, що розвивається, зі слабкою економікою і погано розвиненою грошовою системою. Понад 70% населення живе за межею бідності.

У зв'язку з цим, у квітні 2022 року ЦАР визнала біткоїн як платіжний засіб нарівні з місцевим франком. Таким чином вона стала другою у світі державою після Сальвадору, яка узаконила BTC-платежі.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які африканські країни лояльні до Біткоїна

ЦАР не єдина країна, яка прагне інтегрувати Біткоїн у свою економіку. У жовтні 2022 року уряд Південно-Африканської Республіки прийняв декларацію, відповідно до якої біткоїн та цифрові активи тепер класифікуються як фінансові продукти.

Крім цього, Нігерія планує офіційно дозволити використання біткоїна та криптовалют. Наразі готується законопроєкт, який внесе поправки до «Закону про інвестиції та цінні папери», прийнятий у 2007 році, і визнає біткоїн законним капіталом для інвестицій.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023