Індекс жадібності та страху значно покращився

Індекс жадібності та страху значно покращився

На певний час індикатор залишив рівень «страху», ставши «нейтральним».

Індекс жадібності та страху, що відображає настрої на ринку, 15 січня досяг позначки 52, що є нейтральним показником. Про це свідчать дані порталу Alternative, який розраховує цей індекс.

Зазначимо, що 9 червня 2022 індекс досяг рекордно низької позначки 9 і відтоді коливався в межах від 20 до 30, що відповідає «страху» на ринку. Попри те, що зараз показник скоригувався до 45, загальний тренд виглядає цілком позитивно. Це відбувається на тлі зростання курсу біткоїна.

Що таке Індекс жадібності та страху

Цей індекс аналізує настрої інвесторів, трейдерів та користувачів щодо Біткоїна. Він вимірює дві основні емоції, що керують інвесторами на ринку і впливають на те, скільки вони готові платити за актив.

Fear & Greed Index формується на основі низки показників: рівня волатильності BTC та його домінування, обсягу торгів, аналізу соціальних мереж, опитувань, а також пошукових запитів.

Індекс жадібності та страху – один із показників, які варто брати до уваги для визначення оптимальних точок входу та виходу з ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Коли Fear & Greed Index почав зростати

На початку жовтня Індекс жадібності та страху досяг позначки 26, утримуючись до цього цілий місяць на рівні 22.

Позитивна динаміка проілюструвала зміни у сприйнятті інвесторів потенційних інвестицій у біткоїн. Цей прогрес також важливий у зв'язку з тим, що він дозволив залишити зону «надзвичайного страху», яка відповідає значенням індексу на рівні 25 і нижче.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024