Індекс жадібності та страху значно покращився

Індекс жадібності та страху значно покращився

На певний час індикатор залишив рівень «страху», ставши «нейтральним».

Індекс жадібності та страху, що відображає настрої на ринку, 15 січня досяг позначки 52, що є нейтральним показником. Про це свідчать дані порталу Alternative, який розраховує цей індекс.

Зазначимо, що 9 червня 2022 індекс досяг рекордно низької позначки 9 і відтоді коливався в межах від 20 до 30, що відповідає «страху» на ринку. Попри те, що зараз показник скоригувався до 45, загальний тренд виглядає цілком позитивно. Це відбувається на тлі зростання курсу біткоїна.

Що таке Індекс жадібності та страху

Цей індекс аналізує настрої інвесторів, трейдерів та користувачів щодо Біткоїна. Він вимірює дві основні емоції, що керують інвесторами на ринку і впливають на те, скільки вони готові платити за актив.

Fear & Greed Index формується на основі низки показників: рівня волатильності BTC та його домінування, обсягу торгів, аналізу соціальних мереж, опитувань, а також пошукових запитів.

Індекс жадібності та страху – один із показників, які варто брати до уваги для визначення оптимальних точок входу та виходу з ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Коли Fear & Greed Index почав зростати

На початку жовтня Індекс жадібності та страху досяг позначки 26, утримуючись до цього цілий місяць на рівні 22.

Позитивна динаміка проілюструвала зміни у сприйнятті інвесторів потенційних інвестицій у біткоїн. Цей прогрес також важливий у зв'язку з тим, що він дозволив залишити зону «надзвичайного страху», яка відповідає значенням індексу на рівні 25 і нижче.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023