Індекс жадібності та страху значно покращився

Індекс жадібності та страху значно покращився

На певний час індикатор залишив рівень «страху», ставши «нейтральним».

Індекс жадібності та страху, що відображає настрої на ринку, 15 січня досяг позначки 52, що є нейтральним показником. Про це свідчать дані порталу Alternative, який розраховує цей індекс.

Зазначимо, що 9 червня 2022 індекс досяг рекордно низької позначки 9 і відтоді коливався в межах від 20 до 30, що відповідає «страху» на ринку. Попри те, що зараз показник скоригувався до 45, загальний тренд виглядає цілком позитивно. Це відбувається на тлі зростання курсу біткоїна.

Що таке Індекс жадібності та страху

Цей індекс аналізує настрої інвесторів, трейдерів та користувачів щодо Біткоїна. Він вимірює дві основні емоції, що керують інвесторами на ринку і впливають на те, скільки вони готові платити за актив.

Fear & Greed Index формується на основі низки показників: рівня волатильності BTC та його домінування, обсягу торгів, аналізу соціальних мереж, опитувань, а також пошукових запитів.

Індекс жадібності та страху – один із показників, які варто брати до уваги для визначення оптимальних точок входу та виходу з ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Коли Fear & Greed Index почав зростати

На початку жовтня Індекс жадібності та страху досяг позначки 26, утримуючись до цього цілий місяць на рівні 22.

Позитивна динаміка проілюструвала зміни у сприйнятті інвесторів потенційних інвестицій у біткоїн. Цей прогрес також важливий у зв'язку з тим, що він дозволив залишити зону «надзвичайного страху», яка відповідає значенням індексу на рівні 25 і нижче.

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023