Обсяг щоденних переказів у мережі Біткоїна впав до $5,8 млрд

Обсяг щоденних переказів у мережі Біткоїна впав до $5,8 млрд

Величина трансферів BTC знизилася, але залишається значною.

Щоденний обсяг переказів у мережі Біткоїна знизився до $5,8 млрд, що відповідає рівню 2020 року. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Корекція величини переказів відбувається навіть швидше за зменшення капіталізації активу під час ведмежого циклу. Головні чинники, що пояснюють таку тенденцію полягають у виведенні монет у холодне зберігання, низькій інституційній діяльності та багаторазовому падінні фіатної вартості BTC порівняно з історичними максимумами минулого року.

Обсяг щоденних переказів у мережі Біткоїна впав до $5,8 млрд
Динаміка обсягу переказів у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode

Максимального рівня цей показник досягав у третьому кварталі 2021 року – $40 млрд на день. Ще одна хвиля зростання (до понад $20 млрд) спостерігалася у травні під час колапсу проєктів Terra. Теперішні показники відповідають рівню 2020 року, що передували новій фазі бичачого зростання.

Відтік BTC з централізованих бірж

Власники BTC все менш активно використовують централізовані біржі для здійснення своїх операцій. Наразі обсяги активів, що переводяться на біржі впали до $350-400 млн на день. На своєму піку, на початку 2022 року, вони становили $2,8-3,5 млрд на день.

Відтік монет з бірж посилився після краху однієї з найбільших бірж FTX. Інші великі біржі (Binance, Huobi Global тощо) також стикаються з відтоком цифрових активів. Цього року День народження Біткоїна 3 січня вже традиційно пройшов під гаслом Proof-of-Keys, що заохочує всіх власників перевести монети у холодне зберігання.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Роль майнерів

Фінансовий стан майнерів стабілізувався на початку 2023 року. Зокрема майнери вже накопичили додатково 5000 BTC останніми тижнями, що створює додаткову підтримку ціні активу. Щобільше, закінчення періоду вимушеного розпродажу коїнів також сприяє зменшенню обсягів щоденних переказів у мережі.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023