Кількість BTC-адрес з балансом понад $1 млн скоротилася на 80%

Кількість BTC-адрес з балансом понад $1 млн скоротилася на 80%

Біткоїн-мільйонери зазнають тимчасових збитків під час ведмежого ринку.

Від початку року кількість біткоїн-адрес із балансом у $1 млн та більше скоротилася зі 113 000 до 23 000. Про це повідомляє Glassnode.

Великі адреси еквівалентом у понад $1 млн виявилися навіть більш вразливими до ведмежого ринку порівняно із загальною ситуацією в індустрії. Адже фіатна вартість біткоїна від початку року впала на 66%.

Кількість адрес із балансом у понад $1 млн. Джерело: Glassnode
Кількість адрес із балансом у понад $1 млн. Джерело: Glassnode

Динаміка адрес-мільйонерів дуже тісно корелює зі змінами ринкової ціни BTC, і максимального рівня вона досягла у листопаді минулого року. Водночас останніми тижнями спостерігаються значні коливання у кількості таких адрес, що означає, що ціновий рівень у $15 000-$20 000 за монету є критичним для значної кількості великих власників.

Акумулювання монет

Попри те, що у доларовому вимірі власники BTC зазнають нереалізованих збитків цього року, в біткоїн-вимірі ситуація виглядає більш обнадійливою. Так, як середні, так і великі власники продовжують активне акумулювання монет, зважаючи на недооціненість біткоїна відносно його фундаментальних показників.

Загальна кількість адрес із балансом у 0,1 BTC і більше вперше в історії перевищила 4 млн. Таким чином, власники монет не лише демонструють лояльність до біткоїна, а й використовують поточну ситуацію для активнішого накопичення коїнів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Позиції майнерів

Майнери зазнають ще більшого тиску порівняно з іншими учасниками ринку. Так, їхні сукупні резерви впали до 1,8 млн BTC, що відповідає мінімуму за 10 місяців. Систематичні проблеми у деяких великих компаній (таких як Core Scientific та Argo Blockchain) підсилюють ведмежий тиск. Проте поява нових лідерів на зразок Marathon Digital створює передумови для відновлення ринку в середньостроковій перспективі.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023