Резерви майнерів продовжують знижуватися

Резерви майнерів продовжують знижуватися

Останній раз так мало біткоїнів було у майнерів у січні цього року.

Сукупні резерви майнерів наразі досягли мінімуму за 10 місяців – 1,83 млн BTC. Про це повідомляє аналітичний сервіс Glassnode.

Таким чином приблизно на 1000 BTC було оновлено попередній мінімум, зафіксований 13 листопада цього року. Майнери не мають доступу до кредитних ресурсів і змушені продавати частину своїх монет задля підтримання операційної діяльності.

Сукупні резерви майнерів. Джерело: Glassnode
Сукупні резерви майнерів. Джерело: Glassnode

Капітуляція частини майнерів типова для ведмежого ринку. Більшість компаній змушені використовувати накопичені резерви або припиняти видобуток біткоїнів. Натомість майнери із більш сталими моделями розвитку можуть збільшити свою частку хешрейту та довгострокові темпи зростання.

Проблеми великих майнерів

Значний обсяг продажу біткоїнів та стрімке зниження обсягу наявних резервів спричинено також фінансовими проблемами великих майнерів – Core Scientific та Argo Blockchain.

Наприклад, резерви Core Scientific впали до 24 BTC, що відповідає критично низькому рівню й загрожує банкрутством компанії. Тому пошуки стратегічних інвесторів стають пріоритетними для більшості майнінгових компаній у таких умовах.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові лідери

Майнінгові компанії із мінімальним рівнем заборгованості та достатніми резервами використовують кризу в цій сфері для купівлі обладнання за цінами, що нижчі за ринкові. Зокрема Marathon Digital стало збільшує обсяги резервів та посідає другу позицію серед усіх публічних компаній із балансом у понад 10 000 BTC.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023