Резерви майнерів продовжують знижуватися

Резерви майнерів продовжують знижуватися

Останній раз так мало біткоїнів було у майнерів у січні цього року.

Сукупні резерви майнерів наразі досягли мінімуму за 10 місяців – 1,83 млн BTC. Про це повідомляє аналітичний сервіс Glassnode.

Таким чином приблизно на 1000 BTC було оновлено попередній мінімум, зафіксований 13 листопада цього року. Майнери не мають доступу до кредитних ресурсів і змушені продавати частину своїх монет задля підтримання операційної діяльності.

Сукупні резерви майнерів. Джерело: Glassnode
Сукупні резерви майнерів. Джерело: Glassnode

Капітуляція частини майнерів типова для ведмежого ринку. Більшість компаній змушені використовувати накопичені резерви або припиняти видобуток біткоїнів. Натомість майнери із більш сталими моделями розвитку можуть збільшити свою частку хешрейту та довгострокові темпи зростання.

Проблеми великих майнерів

Значний обсяг продажу біткоїнів та стрімке зниження обсягу наявних резервів спричинено також фінансовими проблемами великих майнерів – Core Scientific та Argo Blockchain.

Наприклад, резерви Core Scientific впали до 24 BTC, що відповідає критично низькому рівню й загрожує банкрутством компанії. Тому пошуки стратегічних інвесторів стають пріоритетними для більшості майнінгових компаній у таких умовах.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові лідери

Майнінгові компанії із мінімальним рівнем заборгованості та достатніми резервами використовують кризу в цій сфері для купівлі обладнання за цінами, що нижчі за ринкові. Зокрема Marathon Digital стало збільшує обсяги резервів та посідає другу позицію серед усіх публічних компаній із балансом у понад 10 000 BTC.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024