На ринку з’являється все більше біткоїн-китів

На ринку з’являється все більше біткоїн-китів

За останні два тижні нові китові адреси акумулювали 190 000 BTC.

З 20 вересня зафіксовано дев’ять нових китових адрес із балансом від 10 000 до 100 000 BTC, які накопичили 190 000 BTC або $3,8 млрд. Про це повідомляє аналітик Алі Мартінез із посиланням на дані Santiment.

Кити використовують невизначеність під час поточної фази ведмежого ринку для активного збільшення своїх резервів. Таким чином вони створюють передумови для отримання високої довгострокової дохідності. Наразі ціна реалізації складає $21 084, що означає, що ринкова вартість BTC нижче фундаментального рівня, який показує останні переміщення монет у мережі.

Кількість китових адрес. Джерело: Santiment
Кількість китових адрес. Джерело: Santiment

Історичні дані підтверджують факт того, що великі адреси продовжують систематично нарощувати власні резерви. Зокрема вони залишалися відповідно стабільними протягом останніх двох місяців, але кити перейшли до нової фази активного акумулювання монет, починаючи з кінця вересня. Вірогідно, вони очікують на розворот тренду у найближчі місяці після лібералізації грошово-кредитної політики ФРС.

Структура розподілу монет

Кити із балансом адрес у 10 000-100 000 BTC володіють 12,4% від загальної кількості монет в обігу. Разом із найбільшими адресами з балансом у понад 100 000 BTC (їх всього чотири) вони контролюють понад 15,9% монет.

За класифікацію Glassnode до китових адрес належать такі, що мають хоча б 1000 BTC. Відповідно до такого підходу, кити сукупно контролюють 41,2% монет. Таким чином, вони безпосередньо впливають на ціноутворення BTC та його баланс на біржах та поза ними.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Позиції ходлерів

Сьогодні ходлери контролюють 75% від загальної кількості монет. Одна й та сама адреса може бути класифікована і як китова, і як та, що дотримується стратегії HODL у разі, якщо вони зберігають біткоїни щонайменше один рік й мають понад 1000 BTC на балансі.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023