Кількість біткоїн-адрес з балансом понад 1 BTC оновила рекорд

Кількість біткоїн-адрес з балансом понад 1 BTC оновила рекорд

За даними Glassnode, кількість таких адрес перевищила 900 000 й надалі збільшується.

Кількість біткоїн-адрес, що мають на балансі один або більше біткоїн, вперше в історії перевищила 900 000. Про це повідомляє аналітична ончейн-платформа Glassnode.

Кількість біткоїн-адрес із балансом понад 1 BTC. Джерело: Glassnode
Кількість біткоїн-адрес із балансом понад 1 BTC. Джерело: Glassnode

Накопичення під час ведмежого ринку

Попри ведмежий ринок, загальна кількість таких адрес продовжує впевнено зростати й на сьогодні становить 900 004. Втім, дана метрика не дозволяє зробити висновки щодо того, хто саме стоїть за акумулюванням біткоїна – кити чи інші категорії власників.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Зростання питомої ваги ходлерів є однією з передумов для стабілізації курсу активу та розвороту ведмежого ринку. У будь-якому разі очевидним є факт, що довгострокові інвестори активно накопичують BTC за поточних умов, а ринкова вартість активу є значно нижчою за більшість фундаментальних індикаторів.

Чому курс біткоїна зараз низький

Зниження вартості BTC відбувається через жорстку монетарну політику ФРС, а також через падіння ліквідності на ринку внаслідок банкрутства лендінгових протоколів.

Крах проєктів Terra (LUNA та UST) призвів до примусового продажу BTC, що слугували резервом активів компанії. Недостатність фіатного та криптовалютного забезпечення також негативно вплинула на стабільність функціонування криптовалютних кредиторів таких як Celsius та хедж-фондів (наприклад, Three Arrows Capital). Одним із наслідків даної тенденції став відтік BTC із централізованих бірж та зростання попиту на холодні гаманці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024